Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy és miként lépjek tovább,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy és miként lépjek tovább, és mit tegyek?

Figyelt kérdés
Uhh...hol is kezdjem.Én egy 17 éves fiu vagyok és nem tudom hogy melyik nemhez vonzodok.Az osztálytársam egyben az egyik legjobb barátom szerelmes egy lányba és nagyon féltékeny vagyok.Nekem még soha nem volt senkim és neki sem .Ráadásul az a lány még 1x-er rám is írt hogy tetszek neki.De én hülye nem éltem a lehetőséggel és elszalasztottam,viszont most már tetszik.És itt jön a mégnagyobb probléma,miért vagyok féltékeny rá ?Ha jobban belegondolok a csaj nemtudom olyan kettös érzéseket táplál belém.Nem merném ellopni tőle a csaj mert már kezd összemelegedni vele én meg lehet besülnék ...Viszont a barátomra is féltékeny vagyok hogy nem engem választ ...Az őszintét megmondva tetszik nekem de én nem szeretnék meleg lenni mit tehetek ellene.De a csajok sem izgatnak fel,de azért van pár helyes lány de már probálkoztam náluk de vissza utasítottak és lehet nem is menne a kapcsolat..és a barátommal mi legyen?Ja és a barátommal nem vagyunk kapcsolatban és nem is violtunk nem tudom hogy heteró e ,viszont a beszédén és stílusán...hát nem is tudom.Ha megkérdezem letagadná ...Én meg nem merem neki megmondani Bocsi hogy hosszú lett de még így is rövidre fogtam ez így nagyon rossz nekem

2016. szept. 1. 19:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Elég összetett a probléma. A melegség nem egy olyan dolog, ami ellen tenni lehet, de a kis irományodból az a benyomásom, hogy nálad ez nem ilyen egyszerű, hogy meleg-nemmeleg.xD

Arra meg ne is gondolj, hogy nem menne egy kapcsolat. Most nemtől függetlenül. A kapcsolat olyan dolog, hogy bele kell vágni, út közben minden jön magától. Természetesen előbb le kell tisztáznod magadban, mit akarsz. És erre nálad jobban senki nem tudhatja a választ. Sok sikert!

(Ha továbbra is nagyon bizonytalan maradtál, vagy csak szeretnéd megbeszélni valaki anonim idegennel ezt a kényes témát, nyugodtan dobj üzit.)

2016. szept. 2. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!