Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk, mit gondoltok egy ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, mit gondoltok egy ilyen lányrol? ^^

Figyelt kérdés

Hali mindenki!^^

Szoval arra lennek kivancsi, hogy a fiuknak tetszene e egy ilyen lany :D

Barataim szerint vicces vagyok es nagyon kedves. Neha kicsit bunko tudok lenni. Szivesen meghallgatom mas emberek problemait de azt utalom amikor az emberek csak lelki szemeteskent hasznalnak. Kicsit perverz vagyok es eleg erzekeny tipus. Tarsasagban ha csak nehany emberrel vagyok akkor nagyon jol el tudok lenni es olyankor be nem all a szam, de ha nagyobb tarsasagban vagyok akkor inkabb mindig hallgatom amit masok mondanak es alig szolalok meg. Szeretek lelkizni. Kedvenc sorozatom az Amerikai horror story, alapbol fosok a horror filmektol de az ahs-t nem talaltam ijesztonek:D inkabb az tetszik benne h tok beteg. Szabadidomben altalaban a barataimmal vagyok vagy lolozok(league of legends). Imadok sminkelni^^ ha suliba megyek vagy mashova, nem hasznalok sok sminket, de hobbikent nagyon szeretek itthon sminkelni es kesobb szeretnek ezzel is foglalkozni. Rajzolni is szeretek.

Sajnos eleg nagy onbizalom hianyom van.

Nem vagyok vekony de dagadt sem, minden nap meregetem magam a tukorben es eleg ritkan tetszik is az amit benne latok. 162cm magad vagyok, barna a hajam es a szemem is:) Szemuveges vagyok de soha nem hordom mert kontaktlencset hasznalok. Szeretek divatosan oltozkodni de nem vagyok tipikus tomegcsaj. Rendszeresen eddzek itthon illetve futni/biciklizni jarok :D

14/L (sry, hogy hosszura sikerult)


2016. aug. 25. 01:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nekem nem jön be, de a haverom letámadna. Ő az ahsnél is betegebb úgyhogy vigyázz!
2016. aug. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Nekem bejösz;) 14/f
2016. aug. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
átlag vagy
2016. aug. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Uhummm erdekes. Biciklizes kozben nem szoktak betamadni a kutyak? En amiatt felek mindig...futni en is futnek, ha nem torne ki mindig a bokam. 2 evvel idosebb vagyok, lany😄😂😂nem tudom hanyas valaszolo kotekedett a ""helyesirasi hibakert"" hejjesirassihibbakert:3 de johet hozzam kotekedni szeretettel varom pusszancs😘
2016. aug. 31. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!