Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy ilyen lányról?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy ilyen lányról?

Figyelt kérdés

Igazából, nagyon kevés fajta ember van akinek szimpatikus vagyok, ezért is szeretném tudni, hogy szerintetek min kéne változtatnom, stb.

Külső: 175 cm, 61 kg, kékeszöld szem, világosbarna haj, sokak szerint jól öltözködöm

Belső: elég érzékeny vagyok, hirtelenharagú (de gyorsan meg is bocsátok), sokan aranyosnak tartanak, őszinte, szeretem a művészetet, szeretek olvasni, és eléggé vallásos vagyok, az iskola miatt minden héten járok templomba. Érdekel a politika, az okkult tanulmányok és az új világrend (egészséges szinten,de azért szeretek ezekről olvasni\videókat nézni) Szeretek írni, és sokan mondták hogy vicces vagyok :D.. Emellett még pánikbeteg vagyok, ami néha eléggé rossz hatással van rám..

Szóval, nagyjából ennyi lennék, bocsássatok meg ha nagyon nagy katyvasz lett, vagy hogyha sok benne a helyesírási hiba :D 14\L


2016. aug. 20. 20:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
3 ev mulva jo leszel :D
2016. aug. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Semmit sem gondolok rólad
2016. aug. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Miert vagy ilyen magas?😄😄
2016. aug. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az első ami eszembe jut, hogy ezt kb. Naponta 1000x megkérdezik nemtől függően...:DD De amugy aranyos lehetsz, ha elvileg jó a humorod az jó..a hajad szemed színe együtt elég jól néz ki...
2016. aug. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az elöző * 15/F
2016. aug. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Nekem szimpatikusnak tűnsz. Esetleg privátban beszélgethetünk :)
2016. aug. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Utolsó vagyok. Ez lemaradt: 16/f
2016. aug. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Templom, hahaha.


[link]

2016. aug. 21. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szia! Ha ban kedved irj! Mindenbe optimalis vagy eddig! 16/F
2016. aug. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Badarságnak tartom az okkultizmust, az új világrendnek is annyi alapja lehet, hogy talán létezik egy nagy befolyással, hatalommal rendelkező titkos szervezet. A vallások kifejezetten gyomorforgatóan hatnak rám ... véleményem szerint bezárja az ember elméjét, amit aztán nehéz újra megnyitni. Azonban a szememben elég nagy dolog, ha valaki szeret olvasni, vagy írni.

Így összegzésként azt tudom mondani hogy egy rendkívül furcsa személyiség vagy. Természetesen fogékony vagy minden baromságra, amíg rá nem jössz, hogy valójában azok. Van egy művészi oldalad is, ezt képviseli a művészet iránti érdeklődésed, az olvasottság, az hogy írsz. Talán ez az egyetlen pozitívum amit említhetnék veled kapcsolatban. Éretlennek tűnsz. 16/F

2016. aug. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!