Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy olyan lanyrol aki vagdosta magat? 16L

Figyelt kérdés

A combjaimon es az alkarjaimon is vannak elegge lathato hegek. Nagyon szorongok ezzel kapcsolatban, rettegek mi lesz ha egy újabb ismerősöm meglatja es mit fog rolam gondolni. Pár napja vágtam meg magam megint. Egy egészen picike vagas csak, a csuklomnal. 7 hónapja voltam tiszta. Ez Azert van mert depressziós vagyok. Nem, nem csak siman szomoru. Papíron is megvan, hogy beteg vagyok.

Ti mit gondoltok erről? Eliteltek, undorodtok egy ilyen lanytol? Messziről elkerulitek ha tehetitek?


2016. aug. 20. 05:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Én nem ítélném el, és egyáltalán nem udorodnék tőle. Sőt, még csak nem is zavarna annyira. Vagyis persze, nem örülnék neki, hogy ott vannak azok a hegek, de épp ezek miatt próbálnék segíteni abban, hogy többet ne 'kelljen' ezt tenned magaddal.
2016. aug. 20. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy miért tette ezen gondolkodnék
2016. aug. 20. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Én lányként szólnék hozzá. Nem ítéllek el, a te életed, a te tested "jogod" van hozzá. De szerintem minnél előbb orvosolnod kellene ezt a lelki problémát, akár orvosi segítséggel. Aki vagdossa magát az a lelki fájdalmát, s önmagát nem bírja elviselni ezért csinál belőle fizikai fájadlmat.
2016. aug. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
66%
Hát de mucikám. a f -szért vagdosod magad, ha szorongasz miatta, hogy meglátnak. Vagdoss ollóval egy darab papírt, vagy valahogy máshogy éld ki a depressziód. Én az ilyet messzire elkerülném ismerkedés szempontból. Mert nem depressziósra van szükségem, hanem egy életvidám csajra. Bocsi .
2016. aug. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
44%
Hogy idióta.
2016. aug. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nekem se túl az életem,lenne okom sok minden miatt szomorkodni,van olyan dolog is ami miatt méginkább mint eddig,de nem vagdosom magam mert abba semmi jó nincs,inkább hallgass jó erős zenét az nekem ilyenkor segít vagy szólj és adok melóból biztonsági szikét na azzal nekiállhatsz megvágni magad nem fog sikerülni
2016. aug. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
*túl jó
2016. aug. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
33%

azt hogy kibszott retardalt vagy. óriási nagy világfájdalmad lehet de tényleg.


ez nem 2008, az emósok már lejártak, mikor fogjátok fel?

2016. aug. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Próbálnék segíteni neki hogy jobb útra térjen.

16F

2016. aug. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

barátnőm aki eldobott...(azaz exem) ő is folyton ezt csinálta/csinálja.


:'(

2016. aug. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!