Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy olyan lanyrol aki vagdosta magat? 16L

Figyelt kérdés

A combjaimon es az alkarjaimon is vannak elegge lathato hegek. Nagyon szorongok ezzel kapcsolatban, rettegek mi lesz ha egy újabb ismerősöm meglatja es mit fog rolam gondolni. Pár napja vágtam meg magam megint. Egy egészen picike vagas csak, a csuklomnal. 7 hónapja voltam tiszta. Ez Azert van mert depressziós vagyok. Nem, nem csak siman szomoru. Papíron is megvan, hogy beteg vagyok.

Ti mit gondoltok erről? Eliteltek, undorodtok egy ilyen lanytol? Messziről elkerulitek ha tehetitek?


2016. aug. 20. 05:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

ööö...

igazából sajnálom meg minden, de tényleg minek csinálod ha utána csak rejtegeted? inkább ne csináld, tereld el a gondolataid, de ennek így tényleg semmi értelme, ettől még nem lesz jobb

2016. aug. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
61%

Segítenék rajta.. akár barátnő, akár barát, kell egy segítő kéz, amely kihúzza a gödörből... rajtam is segítettek már, mikor mély depresszióba voltam, és én is segítettem már másokon.. egyáltalán nem undorító dolog, számomra ez csak azt mutatja, hogy intelligensebb, és érzelmesebb.. ergo számomra érdekesebb az adott személy, mint az átlag. :) Ahelyett, hogy messziről elkerülném, inkább közelebb kerülnék hozzá, szeretek segíteni az ilyen embereknek. :3

17/F - én is, és a hozzám legközelebb álló emberek mind csináltuk, viszont valaki mindig feltűnt, hogy segítsen. :)

2016. aug. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
Engem nem zavarna nyilvan elgondolkodnek meg minden....de ha tudnam hogy depreszios vagy akkor nyilvan nem is erdekelne...hiszen beteg vagy nem tehetsz rola.
2016. aug. 22. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
43%

Azt,hogy idióta.


12-es ha szerinted ez arra utal,hogy inteligensebb,akkor nálad is problémák vannak.

2016. aug. 25. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
36%
Istenem , nem kell semmijen vilag fajdalom ahoz hogy depresszios legyel.ez egy betegseg emberek, kialakulhat attol is hogy meghal egy szeretett haziallatod, vagy egyszeruen csak az leszel(utanna lehet olvasni a depresszio kivalto okainak).. Es hogy miert vagdossa magat?! ennek is utanna lehetne nezni, megvan a logikus magyarazata, de aki meg sosem "vagdosta" magat az soha az eletben nem fogja megerteni miert csinaljak az emberek, es itt most nem arra a vagdosasra gondolok amit csak figyelem felkeltes miatt csinalnak a tinik.. de aki eliteli az olyanokat akiknek van par heg a kezen az szegyelje el magat mert nem tudhatja hogy miert csinalta..mindenki mashogy vezeti le a feszultseget , o a sajat maga testen ezaz o dolga. (bocsanat a helyesirasert)
2016. aug. 25. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
14-es: Igen, vannak, most jobban érzed Magad, hogy ezt leírtad? :)
2016. aug. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 SIDLER22 ***** válasza:
44%
Azt, hogy hülyébb mint a magyarországi éves átlag. De ha ez neked jó akkor csináld. Egyszer majd csak belehalsz a vérveszteségbe azt akkor nem csinállod tovább...
2016. nov. 2. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Szia! én is lány vagyok,de úgy éreztem hogy bele kell szólnom ebbe a témába. Én is vagdostam magam évekig, nekem is volt papírom arról, hogy depresszios vagyok, meghozzá közepes epizódban lévő. Az akkori barátomat nem zavarta,engedte nekem,idézem:"hogy ha jól esik,csináld". ezért haragszok rá, mert úgy érzem ő segithetett volna nekem már a kezdetekben is abbahagyni.de nem.. utána jött a következő barátom, aki szintén vagdosta magát. akkor jöttem rá, hogy mennyire fáj hogy ha egy szeretted ezt teszi,és én is mennyi fajdalmat okozhattam ezzel a szüleimnek.. eddig bele se gondoltam. akkor elhatároztam hogy abbahagyom. voltam pszichologusnál, de az nem segitett.. nekem kellett elhatároznom,hogy igen is abbahagyom. egy éve tartom magam "tisztának", de közben kb fél éve csináltam.. és még most is elojon ez a kesztetes, hogy csináljam.. rettento nehéz.

Hogy mit gondolnak rólam mások? Általában megértik,és nem zavarja őket, mivel abbahagytam. Sőt, volt olyan is,aki kijelentette nekem,hogy csodál, hisz ennyi mindenen átmentem és ezek után is őszinte a mosolyom és képes vagyok rohadt pozitivan felfogni a dolgokat. De volt már olyannal is dolgom, hogy meglátta a hegeimet és eltávolodott tőlem, kellett neki egy pár hónap mire megbekel a gondolattal. az al- és felkaromon,a hasamon,a combomon látszanak nagyon, de van a mellkasomon is és a vallamon. nagyon megbántam hogy ezzel elcsúfítottam a testemet,kérlek te is próbáld meg befejezni meg azelott,mielőtt megbánmád:( ha gondolod írj nyugodtan,beszelhetunk erről a temarol...

2016. nov. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Fiú szemmel elég gáz. Nem kerülnélek el. Nem undorító, csak nagyon rossz. Menjél küzdő sportot tanulni. Megtanulod mi az önfegyelem. És megértést találhatsz. Problémákon nem segít a sírás, sem a vagdosás. Legyél erősebb, és kitartóbb.
2016. nov. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!