Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a helyemben lennél, megprób...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a helyemben lennél, megpróbálnád? Egyszer beszéltünk, azt is egy éve, írnál neki? (több lent)

Figyelt kérdés

Volt egyszer egy srác (ó, mint egy mese xd). Tudtam, hogy valamikor hozzám fog szólni, így is lett. Beszélgettünk, nagyon jól éreztem magam! Szerintem életem legboldogabb 10 perce volt. Aztán még 2x találkoztunk, de hülye voltam, nem mentem oda hozzá, pedig nézett, stb, de ismétlem, hülye voltam, úgy tettem, mintha semmi sem történt volna, ebből az is lejöhetett neki, hogy bunkó vagyok. Nem akartam az lenni, egyszerűen csak nem mertem, meg nem is tudtam, mivel menjek oda hozzá. Már megtenném, ha még lenne rá esélyem, de hát utólag okos az ember.


Azóta sem tetszett senki komolyabban, meg tényleg, hihetetlenül jó volt, mintha 1000 éve ismernénk egymást, pedig csak 2 napja találkoztunk akkor, beszélni pedig csak abban a 10 percben beszéltünk először.


Az egyetlen gond csak az, hogy ő idősebbnek nézett, míg én őt fiatalabbnak. Én 16 lány vagyok, ő 21. Tudta, hogy annyi vagyok, ez még viszonylag a beszélgetés elején derült ki, utána jöttünk csak bele igazán a dumálgatásba, tehát nem biztos, hogy zavarta, de persze lehet, csak haverkodni akart.


Egy srác, aki kiderült, hogy kb. végig látta/hallotta a beszélgetésüket, mondta, hogy hát látta, hogy eléggé elvoltunk, külső szemlélőként is érezhető volt, hogy tetszettünk egymásnak.


Ez az előbbi lenne az egyetlen ok, amiért mernék neki írni, de egy év után? Ha jól tudom, nincs senkije.

Csak simán, emberileg/barátilag is olyan szívesen megismerném, de hát mégis mit írhatnék? Vagy hülyeség, felejtsem el?


Köszönöm előre is a válaszokat! ^^



2016. aug. 21. 19:44
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.. érdekes, hogy magamnak nem hittem 1 éven át, most meg páran írtok és sokkal reálisabbnak látom az egészet, hogy akár még jól is elsülhet :D


Végülis, én is örülnék fordított esetben (mármint, ha én lennék a srác). Csak nehéz volt ez alapján gondolkodni úgy, hogy végig magam ellen dolgoztam igazából, hogy nem próbáltam még meg.


Persze, majd írok, amint lesz mit :))


Köszönöm mégegyszer! :)

2016. aug. 21. 20:46
 12/16 anonim ***** válasza:
hát én biztosan örülnék a srác helyében, ha írnál, még ha csak annyit is, hogy szia, egyszer találkoztunk... aztán, ha akkor jót beszélgettetek, biztos most is könnyen kialakulna. :D
2016. aug. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Ne gondold túl a dolgokat! Magaddal szúrsz ki, mert már minden butaságot bemagyarázol magadnak és elveszed saját magadtól az esélyeket, amit később bánni fogsz. Írj neki és meglátod mindenképpen jól jársz. :) Majd írd meg mi volt :3
2016. aug. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Hát igen, ha valamire, akkor a túlgondolásra hajlamos vagyok :D

Köszönöm mindenkinek ^^

2016. aug. 21. 22:56
 15/16 anonim válasza:
Majd írd meg, hogy válaszolt-e! :))
2016. aug. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Emberek, mesélek :D

Írtam neki, hát, elbeszélgettünk, meg tényleg nagyon aranyos, semmit nem változtatok azon, amit írtam, de ennyi :)

Tényleg, az az akkori 10 perc nem volt elég arra, hogy jobban megismerjem, ezért aztán a fantáziám tovább vitte.. tehát, valójában szerintem egy, az ő bőrébe bújt, az abban a 10 percben kiderülő tulajdonságai alapján felépített emberért voltam oda, nem érte :D


De egyébként nem bántam meg, hogy írtam neki, mindenki, aki hasonló cipőben jár tegye meg, mert tényleg csak nyerhetsz. Vagy egy jó kapcsolatot, vagy pedig egy szép emléket :)


És legalább nem mérsz más embereket az ő mércéjéhez.


Köszönöm mindenkinek! ^^ :)

2016. aug. 26. 21:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!