Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a helyemben lennél, megprób...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a helyemben lennél, megpróbálnád? Egyszer beszéltünk, azt is egy éve, írnál neki? (több lent)

Figyelt kérdés

Volt egyszer egy srác (ó, mint egy mese xd). Tudtam, hogy valamikor hozzám fog szólni, így is lett. Beszélgettünk, nagyon jól éreztem magam! Szerintem életem legboldogabb 10 perce volt. Aztán még 2x találkoztunk, de hülye voltam, nem mentem oda hozzá, pedig nézett, stb, de ismétlem, hülye voltam, úgy tettem, mintha semmi sem történt volna, ebből az is lejöhetett neki, hogy bunkó vagyok. Nem akartam az lenni, egyszerűen csak nem mertem, meg nem is tudtam, mivel menjek oda hozzá. Már megtenném, ha még lenne rá esélyem, de hát utólag okos az ember.


Azóta sem tetszett senki komolyabban, meg tényleg, hihetetlenül jó volt, mintha 1000 éve ismernénk egymást, pedig csak 2 napja találkoztunk akkor, beszélni pedig csak abban a 10 percben beszéltünk először.


Az egyetlen gond csak az, hogy ő idősebbnek nézett, míg én őt fiatalabbnak. Én 16 lány vagyok, ő 21. Tudta, hogy annyi vagyok, ez még viszonylag a beszélgetés elején derült ki, utána jöttünk csak bele igazán a dumálgatásba, tehát nem biztos, hogy zavarta, de persze lehet, csak haverkodni akart.


Egy srác, aki kiderült, hogy kb. végig látta/hallotta a beszélgetésüket, mondta, hogy hát látta, hogy eléggé elvoltunk, külső szemlélőként is érezhető volt, hogy tetszettünk egymásnak.


Ez az előbbi lenne az egyetlen ok, amiért mernék neki írni, de egy év után? Ha jól tudom, nincs senkije.

Csak simán, emberileg/barátilag is olyan szívesen megismerném, de hát mégis mit írhatnék? Vagy hülyeség, felejtsem el?


Köszönöm előre is a válaszokat! ^^



2016. aug. 21. 19:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
eddig miért nem írtál? :D meg ráírhatsz persze h szia régen beszéltünk miújság
2016. aug. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom :D (eddig gondolkodtam? xD)

Azt sem tudom, hogy emlékszik -e rám (?). Ha kívülállóként is feltűnt valakinek, hogy jólelvagyunk, akkor azért neki is számíthatott ennyit, vagy csak nekem?


"Imádom", mikor valaki ilyen megválaszolhatatlan kérdéseket ír és tessék, ugyanezt csinálom..

2016. aug. 21. 19:56
 3/16 anonim válasza:
Mindenképp írj neki, mert aztán később megbánod, hogy amikor szingli volt nem kerested. Az meg teljesen mindegy mit írsz, mert ha érdekled akkor azt úgyis látni fogod abból amiket ír. :D
2016. aug. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
Írjál rá nyugodtan! Biztos örülni fog. Én is voltam egyszer így, csak én jóval idősebb vagyok, ami nem is lényeg most, de ráírtam és tök jól alakult utána. Még mindig tartjuk a kapcsolatot. Igazándiból nem vesztesz semmi, max nem reagál rá, de akkor legalább lezárhatod magadban.
2016. aug. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
még ha nem is emlékszik rád, ha jól elvoltatok örülni fog :) most megbántad, hogy akkor nem beszéltél vele, ehigy késöbb azt bánd meg hogy most nem irtál rá :)
2016. aug. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Írj rá! A kételkedésen és a bizonytalanságon kívül semmit sem veszíthetsz.
2016. aug. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Hát, köszönöm szépen a biztatásokat! :D

Végülis, lehet soha többet nem látom.. úgyhogy, ha beégek se lesz semmi gáz, ha meg jól alakul, akkor meg lehet változik az a "soha" :D Bár így lenne... de ha mégse, legalább megpróbáltam.


Örülök, aki írta, hogy neki jó sült ki belőle! :D :)

2016. aug. 21. 20:21
 8/16 A kérdező kommentje:
Még azzal voltam, hogy ha érdeklem keresett volna ő.. de az eszembe se jutott, hogy az a kezdeményezés az ár azt jelenti, és utána nekem kellett volna lépnem, hogy jelezzem, érdekel.
2016. aug. 21. 20:32
 9/16 A kérdező kommentje:
*már
2016. aug. 21. 20:32
 10/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ő azért nem jelentkezett már, mert azt hitte, hogy te nem érdeklődsz iránta (mivel nem mentél oda, és ő nyilván nem tudta, hogy azért, mert nem mersz). Most írjál neki mindenképp, mert ha nem teszed, tényleg meg fogod bánni. És egy próbát mindenképp megér, vagy segít lezárni (rossszabb esetben, de ez is jó, mert legalább túl tudod tenni magad rajta), vagy akármi ki is alakulhat még ebből. :) Ha nem is emlékszik rád, de akkor jól elvoltatok, szerintem nem fogja bánni. Írd meg neki, hogy nem tudod, hogy emlékszik-e még rád, de szerettél volna neki írni, mert érdekel, hogy mi újság vele, hogy van, stb. Legrosszabb esetben nem reagál, de akkor is tudod legalább, hogy erről ennyit. De szerintem amúgy vissza fog írni, és jól el fogtok beszélgetni, aztán még találkozás is lehet belőle. :)

Sok sikert! És mesélj a fejleményekről! :)

2016. aug. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!