Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg egy lánynak,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg egy lánynak, hogy nem járnék vele, mert dagadt?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel többször beszélgettem, és sokszor tudtomra adta egyértelműen, hogy bejövök neki. Jófej, jó vele beszélgetni.


De én nem akarok vele kapcsolatot, mert dagadt. Hogy mondjam meg neki ezt?



2016. aug. 20. 21:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
,,bocsi, de nem működne a kapcsolat, nincs vonzalom közöttünk"
2016. aug. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
42%
manaőság aki nem 50 kg alatt van dagadt vagy ő annál jóval több? :D
2016. aug. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom mennyi, de azért látszik hogy jó húsban van, konyhásnéni háziasszony kinézet.
2016. aug. 20. 21:52
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Hát azért ne mondd meg neki hogy azért mert dagadt, szerintem ne foglalkozz vele hogy tetszel neki, csak tekints rá barátként. Majd biztos lesz mikor betelik nála a pohár és rá fog kérdezni hogy tudnál-e rá úgy tekinteni, és akkor szimplán mondd meg neki hogy kinézetileg nem az eseted. Ennyi.
2016. aug. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%

Nehogy kiterj a kinezetere, mert az egyreszt bunko, masreszt lesujto fele nezve


"Ne haragudj, de nem tetszel, de biztos lesz valaki mas, akinek igen"


Ennyi.

2016. aug. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Már van egy lány aki ellopta a szívemet.


Nem vagy az esetem.


Most nem szeretnék barátnőt

2016. aug. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Olyat ne kamuzz, hogy nem szeretnél barátnőt (utolsó válaszolótól), mert ha két hét múlva teszem azt, meglát valaki mással, az igenis sértő.

Ahogy az is, hogyha kitérsz a külsejére. Azt esetleg megmondhatod, hogy nem vonzódsz hozzá, de semmiképp sem úgy, ahogy ide leírtad. Mindent meglehet fogalmazni szépen, és rondán is, úgy, ahogy most Te.

Lényegében tényleg tekints rá barátként, aztán amikor felmerül, utasítsd vissza NORMÁLISAN és emberien.


Hiszen ha te lennél az Ő helyében, és túlsúlyos lennél, hidd csak el, nem esne jól, ha több lány is visszautasítana akár, azért mert több rajtad a felesleg. Az igaz, hogy hiába szereted egy ember belső tulajdonságait, ha külsőleg nem vonzódsz hozzá, akkor nem tudsz vele együtt lenni, ezzel nincs is baj. De kulturáltan kell visszautasítani, hogy a lehető legkevésbé okozz neki fájdalmat, ennyi a lényeg.

2016. aug. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
"Figyelj, én nem érzem ugyanazt amit te."
2016. aug. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
68%

Mondd meg neki, hogy nagyon elfoglalt ember vagy és nem lenne időd teheneket legeltetni. :D


Viccet félretéve, szerintem finomabban tudtára adhatod hogy nem tetszik neked, mert kövér. Lehet hogy ez megbántja, de talán éppen ennek hatásra majd jobban ügyel magára és nekiáll fogyni. Azzal meg saját magának is jót tesz, egészségesebb lesz.

2016. aug. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A nyolcas válaszadó ötlete a legjobb szerintem. :)
2016. nov. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!