Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért rossz amikor nem beszelünk?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért rossz amikor nem beszelünk?

Figyelt kérdés
A történet annyi hogy, 2 évig volt egy barátnőm aki 1 év utan be valotta nekem hogy leszbikus! Nade nem is ezzel van a probléma mert eddig is sejtettem róla mivel süt róla a dolog. De ezutan egy kicsit megváltozott velem a viselkedése! Azt tudni kell hogy, nekem volt barátom neki meg barátnője. Az egész dolog egy olyan nappal kezdődött hogy meg beszéltük a barátnőimmel bele értve vele is hogy egy pénteki nap nem megyunk be suliba hanem veszünk egy pezsgőt és el leszünk ! Nade mikor meg itük ezt a kis pezsgőt azonnal rám mozdult. És valamiért én sem ellenkeztem azt tudni kell rollam hogy valamiért mindig is vonzódtam hozzá és nagyon is tetszett a dolog na történt egy kis szájra puszi! Ott ő fel ált és inkább azt mondta gyerünk jo el indultunk. Utána az nap ugy tettünk mintha semmi nem történt volna aztan mikor haza ertem kaptam egy olyan üzenetet tőlle hogy ezt felejtsük el ami történt ne is hozzuk fel többet! Azt mondtam jo oké haggyuk az egeszet. Mikor el jött a hétfő el mentünk egymás mellett de aztán dél utánra muszály volt szólnunk mivel egy barátni körbe vagyunk így képtelenek voltunk! Sokáig távolság tartó volt velem de mikor már nem úgy voltak a barátnőjével ahogy eddig akkor mindig közeledett hozzam olyanokat csinalt hogy mindig az en kozelsegem kéréste a hátam simogatta volt hogy, a combom is sokszor az arcomat is közbe nézett engem. En ilyenkor nagyon zavarba tudtam jönni tőle de próbáltam leplezni! És egy nap szakitott a barátnőjével nem sokkal később en is a barátommal és egyre közelebb kerültünk egymáshoz! Aztan egy nap találkoztunk el kezdett puszilgatni es egyszer csak meg csókolt en persze viszonoztam nem utasítottam vissza! 2 honapig eggyütt voltunk aztan eszre vettem hogy alig ir nem is keres ha en nem irtam neki ő nem keresett engem igy rá kerdeztem mi baja? Azt mondta nem tudja mi van vele ossze van zavarodva azt mondta tobb vagyok neki mint barát de nem azt erzi hogy szerelmes lenni. Ő barát akart lenni továbbra is mert nem akart teljesen el veszíteni de en nem birtam volna csak a barátja lenni! Már azota ki bekultem a barátommal ő is a barátnőjével! De már nagyon hianyzik is szeretném ha a barátom lenne nagyon szeretem és hianyzik! Mit tegyek? Nem akarok már tőle tobbet csak hianyzik az ami regen volt hogy mindíg számíthatok rá! Tudom hogy el basztuk az egeszet de nekem hianyzik! Mit csinaljak? Ti mit tennétek?

2016. aug. 14. 06:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Ird/mond meg neki ezt amit te ide leirtal. Fő hogy nem akarsz tobbet mint barátság, es hogy iszonyatosan fontos meg hogy hianyzik. Ez minden embernek imponál. Ne gondolkodj csak csináld. Ugy tunik ez igaz barátság es az ilyen esetek az ilyen barátságokat csak megjobban megerősíti. Remelem minden jóra fordul. Sok sikert:)
2016. aug. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot :) meg fogom próbálni:)
2016. aug. 17. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!