Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki hogy a teltebb fiúk/férfi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki hogy a teltebb fiúk/férfiak jönnek be?

Figyelt kérdés

17/L már lassan 1 éve csak a ducibb/teltebb fiúk társaságát keresem,azok jönnek be az ízlésemnek!Azért is furcsálom ezt mivel én vékony vagy.A magas duci fiúk egyszerűen felizgatnak a puszta látványukkal.Én alacsony vagyok 158-160 centi vagyok és vékony,szerintem a fenekem egész formás és az exem is magas volt és duci és imádtam a nagy kezeit amivel markolászta a seggem!Gerjedek a nagy kezekre hogy van mit fogni a férfin meg hogy meg kell küzdenem hogy egyátalán megcsókolhassam ( 😂 ) és nem tudom hogy ez normális e...Régebben nem volt ilyen csak az utóbbi 1 évben! Most is egy ilyen férfira gondolok és nem birok magammal..! Imádom amikor durván bánnak velem és mivel ilyen nagy darab így ő a főnök és kiszolgáltatott vagyok neki, ezt imádom! Ez rossz dolog vagy akár felfoghatjuk jónak is?

Nagyon nehéz ilyen pasit találni..én már régóta keresgetek!

A normális válaszokat előre is köszönöm!:)



2016. aug. 8. 13:50
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
Sziasztok csajok. 187cm vagyok és 110kg. Izmos is vagyok és macis is. Fekvenyomó voltam, kosaraztam, vizilabdáztam most pedig a harcművészet érdekel. Nameg a finom kaják! :D Főiskolát végeztem. Igazán megáldhatna már az isten egy kedves csajjal. Legyen az duci vagy sem.
2019. márc. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!