Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki hogy a teltebb fiúk/férfi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki hogy a teltebb fiúk/férfiak jönnek be?

Figyelt kérdés

17/L már lassan 1 éve csak a ducibb/teltebb fiúk társaságát keresem,azok jönnek be az ízlésemnek!Azért is furcsálom ezt mivel én vékony vagy.A magas duci fiúk egyszerűen felizgatnak a puszta látványukkal.Én alacsony vagyok 158-160 centi vagyok és vékony,szerintem a fenekem egész formás és az exem is magas volt és duci és imádtam a nagy kezeit amivel markolászta a seggem!Gerjedek a nagy kezekre hogy van mit fogni a férfin meg hogy meg kell küzdenem hogy egyátalán megcsókolhassam ( 😂 ) és nem tudom hogy ez normális e...Régebben nem volt ilyen csak az utóbbi 1 évben! Most is egy ilyen férfira gondolok és nem birok magammal..! Imádom amikor durván bánnak velem és mivel ilyen nagy darab így ő a főnök és kiszolgáltatott vagyok neki, ezt imádom! Ez rossz dolog vagy akár felfoghatjuk jónak is?

Nagyon nehéz ilyen pasit találni..én már régóta keresgetek!

A normális válaszokat előre is köszönöm!:)



2016. aug. 8. 13:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Furcsa, de végülis ahogy érzed. :) Remélem sikerül találni valaki megfelelőt. :)
2016. aug. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Szia! Nem.
2016. aug. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Nekem vilag eletbe a duci fiuk tetszettek habar en magam is duci vagyok es mondjuk en ilyeneket nem mondok hogy ilyenre gerjedek meg stb..

De jo lenne mar egy olyan barat csak hat az olyan fiuknak a vekony lanyok jonnek be igy hat nekem nem sok eselyem van naluk..

17/l

2016. aug. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Nem ciki. Mindenkinek más tetszik.

Egyébként szerintem a nagy macis férfiak elég sok nőnek tetszenek, úgyhogy még csak furának sem gondolom :)

2016. aug. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Nekem is a mackós típus a zsánerem.

32/N vagyok, 10 éve férjnél, jól megvagyunk.

Én 163cm, 55 kg vagyok. Ő 176 és 100 kg.


Bár én sosem éreztem kiszolgáltatottnak magam (szerencsére), egyenlőek vagyunk a kapcsolatban. Viszont nagy biztonságérzetet ad, hogy bármikor bármitől meg tud védeni.


Abból semmi jó nem sül ki hosszútávon, ha az egyik fél kiszolgáltatott a másiknak.

2016. aug. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Nekem is mindig a duci férfiak tetszettek, annak ellenére, hogy én vékony vagyok, szóval teljesen normális :D

21/L

2016. aug. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%

szerintem egy 75 kilos, izmos, szalkas, jol kondicionalt ember jobban megved, mint 1 mázsa zsir, ami meg se tudja kergetni a zsebtolvajt :D


de persze lehet, hogy csak az izmaim tul egoistak :D

2016. aug. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Utolso: nem csak az izmaid a tul egoistak..
2016. aug. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Nem ciki

15/L

2016. aug. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
186cm 96kg vagyok. Ha gondolod írj
2016. aug. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!