Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valami baj van velem? Nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami baj van velem? Nem lennék normális? 15/l

Figyelt kérdés
Nincsenek barátaim, nem szeretek "helyes pasikról" meg ilyenekről beszélgetni, nem érdekelnek a sztárok, a divat. Nem volt még barátom, de nem is próbálkozott senki. A külsőmmel nincs bajom, viszont a belsőm nagyon rossz. Előítéletes vagyok, cinikus, pesszimista, rosszindulatú, gyanakvó, undok, irígy, embergyűlölő, szőrszálhasogató. Eleinte nem ilyen voltam, de sokszor bántottak meg átvertek és úgy gondoltam, ha mindenkit eltaszítok magamtól, nem érhet csalódás. Sajnos most, hogy senki nem áll mellettem, folyton rosszul érzem magam, mindenben a rosszat veszem észre. Próbálok változtatni, de újra meg újra visszaesek... Voltam pszichológusnál is, arra is azt mondtam, hogy őt úgyse érdeklik az én problémáim stb. Szóval most abban a helyzetben vagyok, hogy kéne egy ember aki segít nekem és megért, akár fiú is.. . nem szeretnék ennyire egyedül lenni :(

2016. júl. 9. 11:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Írj
2016. júl. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Ha kell egy kis beszélgetés akkor írj privit:)16/F
2016. okt. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!