Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha normális lenne a vérnyomáso...

Ha normális lenne a vérnyomásom mindig ilyen jól lennék?

Figyelt kérdés

Szóval 18 éves fiú vagyok, és a várnyomásom általában 100/50 - 110/55 .Kb 1,5 éve áll fennt a probléma.Olyan problémáim vannak hogy lassú vagyok könnyen elalszok nehezen gondolkodok és koncentrálok türelmetlen vagyok és hirtelen agresszív a nap egészében.Nem szoktam kávézni,hát most megittam egy egész bögrével,a vérnyomásom 119/60 ami gondolom normális és kb az összes problémám megszűnt amit felsoroltam.


Szóval valószínű az alacsony vérnyomásom miatt van minden gondom.Lehet ezt valahogy orvosolni,vagy kávézzak folyamatosan?Mert most olyan jól érzem egy kávétól magam,mint évek ótan nem


2016. júl. 2. 15:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Az a 9 egység nem tesz semmit. Függ attól is a vérnyomás, hány kiló vagy. De a kávé a koffein tartalma miatt emeli persze, de a napi 2,-2.5 l folyadéknak meg kell lennie. És egészséges a kávé amúgy.
2016. júl. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
182cm vagyok és 62kiló,gondolom közrejátszik mert kisebb koromban végig duci voltam aztán 155 cm-es magasságról nagyon hamar pár év alatt nőttem
2016. júl. 3. 13:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!