Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valami baj van velem? Nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami baj van velem? Nem lennék normális? 15/l

Figyelt kérdés
Nincsenek barátaim, nem szeretek "helyes pasikról" meg ilyenekről beszélgetni, nem érdekelnek a sztárok, a divat. Nem volt még barátom, de nem is próbálkozott senki. A külsőmmel nincs bajom, viszont a belsőm nagyon rossz. Előítéletes vagyok, cinikus, pesszimista, rosszindulatú, gyanakvó, undok, irígy, embergyűlölő, szőrszálhasogató. Eleinte nem ilyen voltam, de sokszor bántottak meg átvertek és úgy gondoltam, ha mindenkit eltaszítok magamtól, nem érhet csalódás. Sajnos most, hogy senki nem áll mellettem, folyton rosszul érzem magam, mindenben a rosszat veszem észre. Próbálok változtatni, de újra meg újra visszaesek... Voltam pszichológusnál is, arra is azt mondtam, hogy őt úgyse érdeklik az én problémáim stb. Szóval most abban a helyzetben vagyok, hogy kéne egy ember aki segít nekem és megért, akár fiú is.. . nem szeretnék ennyire egyedül lenni :(

2016. júl. 9. 11:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
11%

Hát igen, neked barát kell:$

Ha akarsz rám is írhatsz:)

2016. júl. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Divat engem érdekel,és a szép ruhák..de én is ilyen vagyok
2016. júl. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs veled baj.

Nálam nem mínusz, ha valaki ilyen tulajdonságokkal rendelkezik.

2016. júl. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Jó, én is szép ruhákbn járok, de nem a divat szerint, hanem ami nekem tetszik
2016. júl. 9. 11:23
 5/12 anonim ***** válasza:
9%

Ha szükséged van barátra akkor írhatsz. :)

15F

2016. júl. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
36%

Látom pár srác már beindult rád :D

De ha csak barátkozni szeretnél nekem írhatsz,szívesen megismernélek, biztos nem vagy olyan rossz amilyennek mondod magad :)

2016. júl. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%
Én át mentem ugyan ezen, mikor annyi idős voltam mint Te :) aztán találtam valamit ami felnyitotta a szemem, azóta optimista, maximalista , maga biztos és a társaság középpontjában találtam magam :)ha szeretnél beszélni róla írhatsz nekem is bátran. 22F
2016. júl. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"de sokszor bántottak meg" 15 éves vagy.... Remélem ezzel nem a sok fiúra céloztál, mert az gáz. Egyébként ne aggódj, fognak még többször is bántani ;D

Ha tudod magadról hogy pesszimista vagy, változtass rajta akarattal. Menni fog, ha igazán akarod. Vagy többet ne foglalkozz azzal, ami ilyenné tesz. Az ember magától nem rosszindulatú, csak ha van valami amivel nem elégedett az életében.

Sportolj hogy legyen önbizalmad. És próbálj minél többet beszélgetni másokkal, ha nincsenek barátaid úgy sincsen vesztenivalód.

Az meg ne érdekeljen hogy teszel a "helyes pasikra" meg a divatra. Engem ezek sosem érdekeltek, mégis viszonylag normális vagyok :D Majd lesz saját stílusod, és biztos fog tetszeni egyszer valaki.

2016. júl. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem! Te vagy a normális lány?
2016. júl. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
!
2016. júl. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!