Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez normális? Késonérő lennék?...

Tozser Alex kérdése:

Ez normális? Késonérő lennék? 1e/F

Figyelt kérdés

Nagyon korán kezdtem el szőrösödni, már hónajszőrömet is borotválni kérne, de magömlésem nincs

Vagyis lehet..

Amikor maszturbálok akkor jön valami átlátszó turmix, néhol fehér, decsak kijön, és nem lövel, csak feljön a felszinre..ez normalis?Egypt. Lankadtan 6cm a nemiszervem mereven 11cm ez 13 evesen normalis?

Kesonero lennek?

Egyepkent 163cm vagyok és 48kg


2016. febr. 1. 22:37
 1/6 A kérdező kommentje:
13/F
2016. febr. 1. 22:37
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem fog lövellni... vagyis nem törvényszerű...

Én 22 éves vagyok, és csak egyszer lövelltem, na de akkor konkrétan homlokon lőttem magam :D Na meg hozzá kell tenni, hogy előtte egy hétig semmit nem csináltam.


Amúgy nem hiszem, hogy ez későnérőségre utalna, 13 évesen normális.

2016. febr. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
A szőrösödést mellékvese hormonok is befolyásolják. A Cowper mirigyek átlátszó váladéka korán elkezd termelődni, ez nem "lövell", csak folyik és síkosít. Feltételezhetően pont a megfelelő érési állapotban vagy.
2016. febr. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon szépen fejlődsz,minden oké.
2016. febr. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
semmi okod aggodalomra!
2016. febr. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normális
2016. febr. 4. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!