Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi számít nektek igazán a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyurcsik kérdése:

Mi számít nektek igazán a fiúkban lányok?

Figyelt kérdés

Külsőleg mi nektek a fontosabb és belsőleg mit tartotok igazán értékesnek egy fiúban?

20/F



2016. jún. 16. 22:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Van egy csomó ilyen kérdés! Nézd meg!
2016. jún. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Külsőleg nem tudok jó pédát mondani, most mondhatnám, hogy a csillogó barna szemek, meg az a huncut mosolya... elég elfogult vagyok. :D

Belsőleg szerintem nagyon jó, ha egy fiúnak széles az érdeklődési köre, és tud viselkedni, ha kell, és jó, ha van benne valami bájos, valami őszinte, valami szeretnivaló. Nem szeretem a tökéletességet, úgyhogy ne akarjon az lenni, inkább legyen emberi, valóságos. :) Az embernek a hibái is a személyiségét formálják.

Fontosnak tartom, hogy én számára ne egy tárgy legyek, amit birtokol, hanem a társa. Legyünk egy hullámhosszon, ne csak egy pár legyünk, hanem -akár- legjobb barátok is egyben. Erkölcsileg hasonlóak legyünk, és persze a legfontosabb, hogy szeressen!

2016. jún. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Jól ápolt legyen,

Legyen humorérzéke,

Tudjon helyesen beszélni,

Ne káromkodjon,

Legyen udvarias.

2016. jún. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Külsőre inkább a magasabb, hosszabb hajú fiúk tetszenek, és az is tetszik ha valakinek deszkás stílusa van:3

De a legfontosabb,hogy szeressen. Valamint legyen nagyon nagyon sokat velem és szeressen is velem lenni. Az sem árt ha hűséges és őszinte. És nem hátrány ha szereti a rockot és az animéket. ^^

16L

2016. jún. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A szemek a legfontosabbak, ha élettelen a szeme, nem tud még szimpatikus sem lenni. Emellett inkább a sötét haj jön be, és van egy furcsa vonzalmam egy bizonyos orr típus iránt. De az utóbbi kettő nem alap feltétel. Belül humoros és nyitott legyen, és persze inteligens. Jó, nem kell zseninek lennie, de azért ne nézzen rám bután, ha kimondom Victor Hugo nevét. Ne legyen bunkó, gyerekes vagy felszínes, mert ezeket a tulajdonságokat sajnos nem tudom tolerálni. És persze legyen legalább egy vagy két közös pont az érdeklődési körünkben. 18/l
2016. jún. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én kívül leginkább egy bizonyos "típushoz" vonzódom. :D Mindenkinek más az esete, így ezt felesleges különösebben részleteznem. Inkább a sötét haj vonz, szem szín mindegy, szinte kizárólag a duci pasik jönnek be. xD Legyen valaki ápolt, ne álljon nálam többet a tükör előtt, de azért az alap dolgokat teljesítse... :D Engem az sem érdekel mennyire bolyhos, szakadt ruha van rajta, csak legyen tiszta. XD Személyiséget illetően elvárom a felelősségteljes gondolkodást. Nem kell belemenni minden hülyeségbe, ami a havernak kipattan a fejéből. Szörnyen ellenzem az alkoholfogyasztást, drogozás mindenképp kizáró ok, nincs mentség. Önbizalomhiány nálam kizáró ok, egy pasi legyen magabiztos, talpraesett, életvidám. Az anyuci kedvenceivel szintén ki lehet kergetni a világból. Ezeken kívül a jó humor alap. :D Nincs igényem gyertyafényes szivárványhányós csillagnézős estékre, de eléggé bújós vagyok, biztos nem tudnék olyannal meglenni, aki nem az. Szeretem az őszinteséget, nyugodtan a fejemhez lehet vágni ha valami nem tetszik, igyekszem olyan megoldást találni a párommal, ami mindkettőnknek megfelel. :D De minél több a közös tulajdonság mindkét félben egy kapcsolatban, annál jobb. Lehet, hogy érdekesen hangzik, hogy az ellentétek vonzzák egymást, de egyáltalán nem biztos, hogy hosszú távon működőképes. Két egyforma ember nincs, mindenképp lesznek ellentétes dolgok ha a fontosabbakban valakik passzolnak is, elég az apróságokra kitalálni valamit, ami mindenkinek jó. Ami még nagyon fontos, és ajánlom, hogy vedd figyelembe, az "áldozatod" legyen veled nagyjából azonos értelmi szinten. Minél intelligensebb valaki, annál valószínűbb, hogy az érdeklődése több irányba kiterjedt, mindenről lehet az illetővel hosszan beszélgetni. Ezt nagyra értékelem egy pasiban is, hatalmas előny a műveltség. Természetesen adott esetben az udvariasságot is elvárom. És nem szeretem ha valaki bunkó. :D Ha másért dühös, amit rajtam sikerül kitölteni, egy bocsánatkérés és részemről el van felejtve, csak tudja valaki azt mondani, hogy sajnálja, stb...

Amit pedig egy pasiban igazi értéknek tartok, az az, ha képes beismerni a hibáit, ki meri mutatni az érzéseit, néha akár sírni is. Sokan azt hiszik, hogy az a helyes, ha egy férfi faarccal tűri azokat a dolgokat is, amik a legjobban fájnak. De ez nem így van, egy megértő, normális pár mellett erre semmi szükség. Sokkal nagyobb bátorságnak tartom ha valaki olyannak képes felvállalni magát, amilyen.

17/L

2016. jún. 17. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Külső tulajdonságok:hát ez mindenkinek más és más de nekem a magas,széles vállú,sötét hajú(lehetőleg barna hajszín vagy fekete),barna szemszínű,de nagyon sokan a kék szemszínt szeretik,izmos is lehet sokan a kockahast szeretik én a karizmokat vonzóbbnak találom,de ez nem létfontosságú h látsszon, az bőven elég ha erős, ha meg izmos de nem erős az nem túl jó,én személy szerint odáig vagyok a szeplőkért de van aki pont h nem szereti de számomra helyesebbé teszi az arcát,normál testalkat vagy vékonyabb de ne csontváz de van akinek a mackós fiúk vonzóbbak:D

Belső tulajdonságok: jó humorérzék, kedvesség,őszinteség,felelősség teljes gondolkodás, legyen önmaga,lehessen érezni h szeret és valamilyen szinten ragaszkodjon de ne annyira h szinte megfolyt a ragaszkodással,hagyja meg a szabadságot de ne hanyagoljon,ne legyen bunkó,ne káromkodjon,tiszteljen, udvarias legyen,ha hibázik ismerje be a hibáit és kérjen bocsánatot,ápolt legyen de ne vigye túlzásba,illatos legyen,segítőkész,olykor kimutathatja ha féltékeny de ne vigye túlzásba,nyugodtan tudjuk megbeszélni de ne legyen az h találgat,álljon ki értem,merjen felvállalni, megbízható,sármos,figyelmes,kitartó,ötletes,türelmes, együttműködő,meggyőző képesség,érzékeny de ne vigye túlzásba,romantikus,gondoskodó,olykor makacs,bolondos, tudjon megbocsájtani,titokzatos,ne legyen unalmas lehessen vele beszélgetni,ne kössön mindenbe bele,ne legyen nagyképű,ne legyen önző,ne legyen sértődékeny,ne legyen nemtörődöm,ne legyen szemtelen,ha kérdésem van tudjon válaszolni olykor jól jön ha műveltebb mint én,ne manipuláljon mert attól a falra tudnék mászni,ne csapjon hisztit,magabiztos legyen,ne legyen versenymániás,személy szerint nem kedvelem a depresszióra hajlamos személyiségeket,ne legyen paranoiás,ha pl.horrort nézünk ne legyen félős lehessen hozzábújni és érezni h ő nem fél és megvéd,elbűvölő legyen,fantáziadús,szeretem ha tud középpontba lenni de csak mértékkel,tudjon uralkodni magán,ne hazudjon

2016. jún. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! ^^
2016. jún. 18. 15:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!