Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! A fiúkban a test...

Gyurcsik kérdése:

Lányok! A fiúkban a test alkat, típus, sokat számít? Izom stb? 17/F

Figyelt kérdés

2014. jan. 31. 21:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem vagyok lány, de történetesen tudom a választ.

Igen sokat számít! Vonzónak kell látnia a lánynak ahhoz, hogy a párod legyen. Természetesen az, hogy melyik lánynak mi a vonzó az már eltérő. Izmos-e valaki vagy sem? Nagydarab vagy épp vékony. Embere válogatja. Van amelyikre több a "kereslet", ugyan úgy ahogy fordított esetben is.

2014. jan. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem a legfontosabb, nekem van az a fontos hogy fel tudjon emelni, (lehet hogy butaság, de nekem elég fontos)

Legyél igényes, foglalkozz a külsőddel, hordj inget, az a lányok 90%-ánál tuti befutó!

19/L/stylist

2014. jan. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"Nem a legfontosabb, nekem van az a fontos hogy fel tudjon emelni"

Szóval mégiscsak fontos az a testalkat? Egy izomtalan 50 kilos nádszál srác nehezen fog felkapni és elszaladni veled.

2014. jan. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen ezt halottam én is:) A fel emelés dolgot ,hála Istennek ezen téren rendbe vagyok ,meg az igényes öltözködés is meg van
2014. jan. 31. 22:18
 5/8 anonim ***** válasza:

Egy nő nézzen ki jól. Ezzel már jórészt nyert ügye van. Meg mellé még ne legyen elviselhetetlen, de azért ennek is meg lehet felelni.


Egy férfi első körben nézzen ki valahogy. A nőknek nem olyan fontos a kinézet (tehát fontos, de a kinézetnél is van számukra fontosabb). Minél magasabb, minél izmosabb és kidolgozottabb testű, minél jobb képű.

Aztán még legyen olyan stílusa, amivel leveszi a lábáról a nőt. Hiába van meg az első, ennek a másodiknak is meg kell lenni.

2014. jan. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Arc fontosabb.

Lehetsz akármilyen kigyúrt, de ha olyan fejed van, mint egy orknak, nem sok esélyed van, barátom.

Gyúrjá arcra :D

16/L

2014. jan. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én megkérdeztem 1 szőkét, annak a pénz számít meg h ki legyen gyurva, de egy normális lányt az azt mondta lényegtelen csak ne 1 kiba sz*tt testépítő legyen
2014. febr. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7:

Oké, de azt nézzük már, hogy a jó nők mit mondanak. Például az ő véleményük nem érdekel:


[link]


De az ő véleményük igen:


[link]


Azért, mert az előbbieket nem tartom vonzónak, az utóbbiakat meg igen. Az előbbiekre nem hajtanék rá, az utóbbiakra igen. Szóval én még azt is kész vagyok elhinni, hogy a nők harmadát, felét nem az olyan dolgok érdeklik, mint a kinézet, a hatalom, az önbizalom és a férfiasság, hanem a "kedvesség, alázatosság, rendesség", meg ilyenek.

Csak éppen ezekhez a nőkhöz a kinézetük miatt a legtöbb férfi nem vonzódik, ezért nem az ő véleményük számára a mérvadó.

Tehát még egyszer, mivel az első képen kinéző lányokhoz hasonlóakat nem találom vonzónak, a második képen lévőket meg igen, ezért értelemszerűen csak az utóbbiak véleményére adok és csak az érdekel.

2014. febr. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!