Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nálatok ki számít jó...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nálatok ki számít jó csajnak?

Figyelt kérdés
Sokszor hallom, hogy fiúk mondogatják egymás között, hogy xy milyen jó csaj. 😁 De ez mit takar pontosan? Olyan lányt, aki nagyon szép vagy olyat, akinek szimplán jó alakja van?

2016. jún. 13. 20:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
mindenkinek más. Nekem pl: alacsonyabb nálam, kisebb a melle az átlagnál, sportos alakú, szőke haj előny, és ami a legfontosabb az a szép arc, ami megfog. Meg persze a szem :D
2016. jún. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Azt akin látszik, hogy foglalkozik a külsejével, vagy mondjuk mindenlinek más az ízlése van akinrk a vörös haj a nyerö, de van akinek esetleg az arca tetszik, vagy kedves ,öszinte , tehát mindenkinek mást jelent hogy xy jo csaj, mindenkinek más tetszik egy lányban.
2016. jún. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
#2 vagyok remélem érthetö volt :D
2016. jún. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi a jó csajt olyanra használjuk, aki "egészben" jó, tehát az arcától a talpáig passzol. Persze ha valakinek egy picit nem úgy áll az orra vagy a füle, de minden más rendben, attól még jó csajnak nevezhetjük, tehát nem csak a tökéletes a jó csaj. (Ami nem is ugyanaz mindegyikőnknek.)


Egyébként egy kérdés: mi számít "nagyon szép" lánynak? :D (Mert ezt írtad)

2016. jún. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azt úgy értettem, hogy valaki természetesen szép, és nem csak azért néz ki jól, mert agyon van sminkelve.
2016. jún. 13. 20:30
 6/9 zóna_pocok ***** válasza:
100%
Olyan lány, akinek jó az alakja, de legfőképpen van egy gyönyörű arca és elragadó szemei. Persze van különbség a jó csaj és a szép lány között. Utóbbi egy inkább barátnőnek való, természetesen szép nő, a másikat inkább csak dugnám. Mondjuk ez lehet csak az én szótáramban van így :D
2016. jún. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz elmagyarázni, vannak lányok akikre nem lehet azt mondani hogy szép vagy gyönyörű vagy hasonlók, hanem egyszerűen annyit hogy jó csaj. De általában jó csajnak azt nevezik legtöbben (kivéve ha az illető máshogy nem tud jellemezni egy lányt) akinek jó teste van vagy jól néz ki,de nem olyan akitől szeretnénk komolyabb kapcsolatot.

Vagy esetleg ha tetszik egy lány de haverok előtt nem akar olyat mondani hogy tetszik nekem, vagy szép, hanem inkább csak annyit hogy jó csaj

Ez főleg saját véleményem, én valahogy így magyaráznam el, remélem a lényeg átjön azért :D

2016. jún. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
37%
Szép az alakja. Sportos vagy vékony. Ne legyen zsiráf. Normális magasság előnyös-160-170 centi. Nálam előnyös, ha szőke vagy fekete a haja. A frizurája mindegy, de a rövid hajú lányok aranyosabbak.Kék illetve zöld szemmel. Ők a legkülönlegesebbek. A barna szem olyan átlagos unalmas és semmit mondó. Legyen feneke és lábai...ne csak két hurkapálca. Nem lehet mindenkinek pötyöslabda melle, de ez se hátrány ha van neki azért és nem csak egy vizmérték deszka mellkasa van...párbordával.Természete, legyen nőies. Ne ordibáljon, viselkedjen hivalkodóan. Nőként éljen, érdekelje a házimunka. Legyen figyelmes. És ne önző. (Aki magára ismert irjon!) Ez az egyéni véleményem.
2016. jún. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Hülyén fog hangzani, de nálam ez úgy működik,hogy a jó csajnak jó teste van, arcra sem rossz de az annyira nem fontos, formás mell és fenék, szexuális kisugárzás. Beindítja a fantáziámat.

A jó csajok nálam nem igazán barátnő típusúak, ezért az ilyen lányok nem is kellenek, max. fantázia szintjén.

Ezért nálam a "szép lány" kifejezés sokkal többet ér, mint a "jó csaj".

2016. jún. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!