Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mit lehet csinálni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés
5 hónapja szakízottunk barátnőmmel és én már túl vagyok rajta és akarok már magam mellé másik lányt, de pontosan ugyan olyan lányt keresek mint ő. Ha kicsit magasabb,alacsonyabb,véknyabb vagy husisabb akkor már nem is kell az a lány. Mit tudnék ezzel kezdeni, hogy 'nyíltabb' legyek a lányok terén?
2016. ápr. 5. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de szerintem még nem vagy túl rajta.. Ha még szereted, és látsz esélyt, érdemes újra próbálkozni, ha nincs esély, még egy picit szerintem maradj egyedül, mert így nem érdemes másik kapcsolatba belekezdeni, úgyis csak rossz vége lesz.
2016. ápr. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem szeretem, nincs esély és nem is akarok vele megin
2016. ápr. 5. 21:04
 3/4 A kérdező kommentje:

*megint együtt lenni.

Bocsi mellé nyomtam

2016. ápr. 5. 21:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Közhelynek tűnik, de csak ezt tudjuk mondani: el fog múlni. Mindig elmúlik. Várj még egy kicsit, tereld el a figyelmed, keress egy hobbit, vagy kezdj el egy sportot, vagy válassz bármit, ami leköt. Elmúlnak az érzések, kivétel nélkül mindig. Fontos, hogy ne rágódj ezen. Elkerülhetetlen ez az időszak, de véget ér idővel.
2016. ápr. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!