Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mit lehet csinálni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mercer kérdése:

Ilyenkor mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Szóval van ez a lány, akit régóta ismerek, de nem beszéltünk annyira sokat. Barátságos velem meg ilyenek, de általában én kezdeményeztem a beszélgetéseket és chaten gyakran nem válaszolt. Néhányszor már feajánlottam neki, hogy töltse velem a délutánt, de elutasított. Az van, hogy még mindig vonzónak találom, de semmilyen érdeklődést nem mutat felém. Megéri figyelmet fordítani rá? 17F
2016. márc. 30. 20:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát figyelj!

Nekem 1,5 évig tetszett és szerelmes voltam egy lányba, aki le se szrt illetve elutasított és idiótának is tartott. Na, de mindegy is.


Viszont lehet, hogy hagynod kéne, mert erőltetni nem kéne. Az csak rosszat tesz. De próbálkozhatsz még és ha elutasít, akkor kérdezd meg mért. Vmikor beszélhetnél vele, hogy miért ilyen veled. De az is lehet, hogy azért utasít el, mert látja, hogy tetszik Neked.!

14f

2016. márc. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Magoran ***** válasza:
Többször elutasított, nem ír vissza... Ez nekem egy eléggé elutasító viselkedésnek tűnik...
2016. márc. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!