Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel kezdhetném?

Figyelt kérdés
Van egy fiú a suliban aki eléggé szimpatikus. Mind a ketten 13 évesek vagyunk, csak nem ugyanabba az osztályba járunk. Elég sokat szokott rám nézni. Viszont én nagyon félős lány vagyok és nem tudok oda menni hozzá beszélgetni, de kitaláltam egy tervet. "Véletlenül" beragadnánk ketten egy terembe, csak ketten. És úgy tudnánk valamiről beszélni. A tervel már úgymond nincs baj, csak nem tudom, hogy mivel kezdjem el vele a beszélgetést ami nem lenne olyan feltűnő, hogy szimpatikus nekem. Tényleg ez fontos lenne!!

2016. márc. 19. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
inkább ey csómagtartóba zárd be magatokat
2016. márc. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 donmogyoróscsirke ***** válasza:
67%
Olyan jó lenne a kapcsolatunk! .. ha nem szökne el folyton.. Pedig mindig kocsikázunk, jó az mellékes hogy nem találja kényelmesnek a csomagtartót.. De olyan romantikusan ismerkedtünk meg! Megmostam a hátát, ő pedig gyönyörű finom nőies hangon kérdezgette: te ki a bánat vagy és mit keresel itt? Olyan édes volt, még rendőrt is akart hívni, pedig mondtam neki hogy nem kell félnie , megvédem a betörőktől! Na de am viccen kívül. Ne aggódj jányom, beszélhetsz vele anélkül is, hogy véletlen rádobsz egy zongorát, vagy ilyesmi. Lehet ő is ugyanolyan félénk, és a végén feloldódtok mindketten. Akármiről beszélhetsz, ami eszedbe jut elsőre. Add önmagad, az a legfontosabb! Ne akarj más lenni, és annak megfelelően viselkedni!
2016. márc. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2016. márc. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!