Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel kezdhetném?

Figyelt kérdés
Van egy fiú a suliban aki elég szimpatikus. Mind a ketten 13 évesek vagyunk. Én nagyon félős lány vagyok. Már többször volt olyan, hogy aranyosan rám nézett és történtek váratlan dolgok. Csak tudom, hogy úgy kerülhetek közelebb hozzá, ha beszélek vele pár szót. Még soha se beszélgettünk. Mivel kezdhetném amiből nem jön rá, hogy szimpatikus nekem?

2016. márc. 3. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha osztálytársad, nyugodtan kölcsön kérhetsz tőle egy ceruzát, házit vagy akármit, abból már elindulhat egy jó kis szituáció. :)

Ne félj egyébként, ha mosolyog rád, az jó jel! Régebben én is féltem, pedig kedvelnek engem a fiúk, ma már egy csomó fiú barátom van (meg más is alakul..) ;)

Sok sikert! 14/L

2016. márc. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Milyen váratlan dolog történt?
2016. márc. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát, hogy mellém ült egyik órán. Amúgy nem egy osztályba járunk, az a dolog kivétel volt.
2016. márc. 3. 19:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!