Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Volt már olyan, hogy tetszett egy lány, de volt benne valami, ami döntő fontosságú volt abban, h meggondold magad?

Figyelt kérdés

PL: szép arcú, de kövér; aranyos, de pattanásos; jófej, de magasabb, mint én.

Ilyenekre gondolok. Létezik számotokra ilyen? Ha igen, akkor számodra MI az, ami ez a bizonyos "de" lenne? :)

köszönöm a válaszokat!



2016. márc. 11. 15:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

nekem eddig főleg olyan volt, hogy szép/formás, de buta és/vagy üres, legalábbis velem nem harmonizáló személyiség.


ha a személyiség és a belső tulajdonságok passzolnak, akkor szerintem minden más "de" megoldható. nekem nem jön be, ha valaki iszik, dohányzik, könnyelműen szexel, gyereke van, nem vagyok oda a kövér lányokért, de ezeket bármelyiket sikerült már egyéb pozitív tulajdonságoknak feledtetni velem, ha a megfelelő személyiséggel párosult.


a pattanás, szeplő, kis mell, elálló fülek, furcsa arc, nagy orr, kapa fogak és egyéb szépséghibák nekem sokszor még kifejezetten tetszeni is tudnak egyes lányoknál...

2016. márc. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
szép, okos ,de kétszínű
2016. márc. 13. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem igy volt (van ) egy csaj, full kozos hangon vagyunk, mrg minden de egy evvel fiatalabb es majdnem le tud inni, meg regebben mar fuvezett es ja, most csak baratsag.. So nekem az a DE fuvezett, nem birom az o barati tarsasagat, meg van egy ket multbeli storyja ami elrettent :c
2016. jún. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 EpicnessOnSquare válasza:

Az én tapasztalataim:

-Szép, de annyi esze van mint egy marék szárított lepkének

-Szép, okos, de egy utolsó parasztként viselkedik

-Szép, de gyakorlatilag alkoholista, meg bulifüggő

-Okos, de nem szép

-Átlagos kinézetű, okos, de egyszerűen nem passzol a személyiségünk (a legtöbb exem ide tartozik)

-Átlagos kinézetű, átlagos intelligenciával rendelkezik, mindenben túl átlagos


Változat 2, amikor fordítva van a helyzet:

-Szép, buta, de nem kellek neki

-Szép, okos, szintén nem kellek neki

-Okos, átlagosan néz ki, nem kellek neki

2016. jún. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!