Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire belém van zúgva, vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire belém van zúgva, vagy ennyire nem érdeklem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki sokszor szemez velem, meg beszélgetni is szoktunk, sokat mosolyog rám meg minden.Ma az egyik órán mellettem ült, és megkértem, hogy csukja be az ablakot, ő meg csak rám mosolygott, de nem csinált semmit, azt hittem nem hallotta jól, de aztán jó pár perccel később kapcsolt, és becsukta az ablakot. Most nem tudom eldönteni, hogy azért kapcsolt ilyen későn, mert nem érdeklem, vagy annyira tetszem neki, hogy hirtelen azt se tudta, mit csináljon.
2016. márc. 10. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyik sem,el volt gondolkodva valamin.
2016. márc. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem tetszel neki. :)

Bár azt jó lenne közös baráttal kideríttetni. :)

Sok sikert. Ha tudok segíteni, írj rám priviben. :)

2016. márc. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Fruzs33 ***** válasza:
Szerintem vagy tetszel neki,vagy elmerengett valamin.
2016. márc. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
vagy csak büdös voltál/vagy valami az volt a teremben, és szerette volna megvárni, amíg kiszellőzik.
2016. márc. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!