Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Régen belém volt esve egy fiú...

Régen belém volt esve egy fiú de már egyáltalán nem érdeklem, ez miért van? Elmúlt a szerelem?

Figyelt kérdés
amúgy akkoriban még nem nagyon érdekelt.
2014. aug. 22. 16:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy nem érdekled?
2014. aug. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem volt belédesve, csak tetszettél neki. Nem ugyanaz.
2014. aug. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Nők! :D mi lenne velünk nélkületek? Egyet mondj meg nekem, miért van az hogy aki szívesen veletek lenne, azt le$z@rjátok, aki meg letojik benneteket annak meg mindent megtesztek? De most komolyan, tudod jóideje azon vagyok hogy megértsem a nőket de minél jobban belemegyek annál jobban nem értem.
2014. aug. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

ja elmúlt :) tudod nem futunk olyan vonat után ami nem vesz fel. nem kellett neked? akkor keresett mást akinek igen (vagy még keresi).

miért nem lehet addig elfogadni egy pasit amég mindent megtenne érted miért ilyenkor van letojva?! aztán visszasírni amikor már továbbált :)

2014. aug. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
hát nem tudom! :S természetesnek vettem hogy mindig ott van körülöttem, de azóta jóideig nem láttam és most újra felbukkant, eléggé megváltozott. A kedves, de önbizalom hiányos kis srácból 23 éves korára egy tök jó pasi lett.
2014. aug. 22. 16:41
 6/14 anonim ***** válasza:
Hát akkor gyere össze vele. :) Attól amúgy, hogy tetszettél neki, még nem feltétlen volt szerelmes is. Nyilván ha nem hajt rád Ő, akkor neked kell rá.
2014. aug. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

"A kedves, de önbizalom hiányos kis srácból 23 éves korára egy tök jó pasi lett."


Most már kéne, mi? :DD

2014. aug. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez minden nőnél így van. Amíg valaki fut utána, addig leszarja, de viszont ha a csávó meg megunja, és annyit mond hogy "Oké, akkor te sem kellesz nekem" akkor már egyből felkelti a csaj érdeklődését, mert bántja a kis egóját, hogy már a srác nem fut utána, és vajon miért nem.


Azért nem érdekled, mert már rájött, hogy nem érdemes utánad futni. Nem fog veled összejönni ha van egy kis minimális büszkesége is.

2014. aug. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Esélyt sem adtál neki, most kellene... Szép, szinte minden csaj ezt csinálja velünk...
2014. aug. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja hogy közben jó pasi lett... hát szar ügy:D remélhetőleg arra is rájött, hogy te egy ostoba liba vagy, és megkaphat nálad 1000x jobbat is.
2014. aug. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!