Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Régen belém volt esve egy fiú...

Régen belém volt esve egy fiú de már egyáltalán nem érdeklem, ez miért van? Elmúlt a szerelem?

Figyelt kérdés
amúgy akkoriban még nem nagyon érdekelt.
2014. aug. 22. 16:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretném megbántani az érzéseidet, de nő létemre nem értem, hogy mégis mire számítottál. Hogy élete végéig beléd lesz reménytelenül szerelmes, annak ellenére, hogy téged "nem nagyon érdekelt", és nem viszonoztad az érzéseit?


Egy idő után nyilván feldolgozta, hogy nem kölcsönös a dolog, és továbblépett.


Másrészt azzal, hogy a személyisége is változott, magabiztos fellépésű, jó pasi lett, valószínűleg az is együtt jár, hogy más nőket tart vonzónak, és mások az esélyei az ismerkedésnél, mint annak idején.


Megvolt az oka, hogy hogy te annak idején nem tartottad őt vonzónak, és most ugyanúgy megvan az oka, hogy ő fordítva így érez irántad.

2014. aug. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
100%
"de már egyáltalán nem érdeklem" Mondod te, aki ilyen hülyeséget csinált. Simán lehet, hogy még mindig beléd van, de reméljük nem.
2014. aug. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy úgy utasítottad el, hogy: Húzz innen te állat?
2014. aug. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg azért, mert van az a mondás, hogy "ne fuss olyan szekér után, ami nem akar felvenni!" Te annak idején elküldted, ő meg most úgy gondolhatja, hogy ha már 1X elküldted, akkor elküldenéd újra. Ezért nem is próbálkozik nálad újra (ha egyáltalán beszélőviszonyban vagytok.)


Ha meg nagyon akarod, akkor most neked kellene kezdeményezni.

Nekem is van ilyen, hogy annak idején próbálkoztam egy lánynál, elhajtott, mert nem tetszettem neki stb., most évekkel később megnéztem face-en, hát amilyen szép volt fiatalkorában most úgy meg van öregedve és ha most ő jönne, hogy legyen valami én is elküldeném, mert én meg pozitív irányba változtam az idők során.


A másik meg valóban ez a büszkeség dolog, amiket írtak itt az előttem hozzászólók, a fiúk nem próbálkoznak többször egy olyan lánynál, aki elküldte őket!

2014. aug. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!