Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek már tényleg nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek már tényleg nem érdeklem és nem szeret/szerelmes belém?

Figyelt kérdés

Másfél évig voltunk együtt,jóban-rosszban és nagyon szeretem.Mindkettőnknek az első szerelmei voltunk egymásnak,de neki én voltam az első barátnője.Azt vettem észre rajta,hogy ha valami "rosszat" tesz nem is próbálja jóvá tenni és kedvesebb lenni velem ilyesmi és amúgy is úgy vettem észre,hogy ha arról lenne szó nem is küzdene értem,csak hagyna elmenni.Mindegy mi a sztori lényeg,hogy betelt a pohár és mondtam,hogy jó akkor vége,ha ilyen..(nem gondoltam komolyan,azt akartam hogy észhez térjen és észre vegye magát) Aztán fogalmam sincs,hogy de azon vettem észre magam,hogy én sírok,hogy ne hagyjon el,mert ő viszont mondta,hogy jobbat érdemelnék és szeretne más lányokat is kipróbálni,mert nem tud becsülni engem és nem tudja,hogy szeret vagy csak megszokás stb.Másnap mentem volna hozzá a cuccaimért,de felhívott hogy meggondolta magát és aludjak nála.És átmentem és beláttam,hogy tényleg akármennyire fáj és belehalok el kell engedjem,hogy megtudja mennyire jó voltam hozzá és mással milyen.És remélem egyszer visszatér.Aznap ugyanúgy viselkedtünk mintha jártunk volna (csak többször is elsírtam magam) és olyan jó volt..Azt mondta,hogy ha bármire szükségem van hívhatom és ő ott lesz nekem.Azt is mondta,hogy hiányozni fogok,meg hogy szeret.

Igaz még csak pár napja történt,de nem is hív.. én már 500000× fel hívtam volna,de azt mondják ne én hívogassam.

Mi a véleményetek? szörnyem szomorú vagyok és hiányzik:(


2012. márc. 15. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tényleg nem szerelmes beléd.
2012. márc. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nagyon hiányoznál neki,akkor keresne.Szerintem örül most egy kicsit a szabadságának.Tényleg ne hívd,majd jelentkezik ha akar valamit.
2012. márc. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de miért:( ez olyan hihetetlen:(
2012. márc. 15. 10:39
 4/4 A kérdező kommentje:

pedig én mindig próbáltam jó lenne hozzá.. az elmúlt pár hónapban is csak azért álltam bele a veszekedésbe,hogy vegye észre magát.. mert amúgy nem vagyok veszekedős:/

amúgy nemsokára névnapja van. ha addig nem hív akkor a névnapján nekem kéne:/

2012. márc. 15. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!