Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Minden héten van közös programom a lánnyal, a lány busszal/vonattal jön mindig, mivel másik városban lakik. Én kocsival szoktam, mivel mostanság rossz at idő ahhoz, hogy motorra üljek. Mindig kérdezi, hogy kocsival vagyok-e és haza akarom-e vinni? Szerintetek ez mit jelent? Akarna tőlem valamit, vagy csak szimplán, hogy ingyen hazavigyem??

2016. febr. 19. 21:23
 1/2 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján szerintem kapóra jön neki az ingyen fuvar...de ha akar tőled vmit azt csak a jeleiből tudod észrevenni, hogy hogyan viselkedik veled stb..
2016. febr. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kifejezetten nem más, mint a barátnői.. Mondhatni, folyamatosan mosolyog mint a tejbetök, amikor beszélgetünk, de így nem vettem észre egyetlen különleges jelet sem. Lehet, hogy akkor akarna, ha elviszem egyszer? Mondjuk, azt leszögeztem, hogy este (7 után ) nem fogok a kedvéért 75km-t levezetni, esetleg a buszmegállóig vagy vasútállomásig kiviszem.
2016. febr. 19. 21:51

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!