Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A kérdésem a fiukhoz lenne:...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdésem a fiukhoz lenne: nektek mi az az egyértelmű jel amit egy lány mutat ha tetszel neki? Miből veszitek észre hogy tetszetek egy lánynak?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, (az osztálytársam) aki tetszik, és hát van pár olyan jel amiből azt gondolom, hogy neki is bejövök, és ezt valahogy tudatni akarom vele, hogy nekem is viszont tetszik. Fiúk, ahogy a fent is kérdeztem nektek mi az a jel, vagy mi az amit egy lány csinál és tudjátok hogy bejöttok a lánynak?

Köszi a választ előre is:)


tegnapelőtt 21:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Szemezes
tegnapelőtt 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha idáig nem beszélgettetek, és hirtelen odamész hozzá az már feltűnő lehet számára :)
tegnapelőtt 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Felfigyel rád, foglalkozik veled. Szavakkal, tettekkel, bárhogy.

Viszonozza az én jelzéseim.

tegnapelőtt 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne jelezgessen, mondja
tegnap 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

2: eddig is beszélgettünk

tegnap 06:11
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha nagyon egyértelmű jelet szeretnél adni, akkor próbálj meg leszervezni egy sulin kívüli talit. Nem kell bonyolult dologra gondolni, például kérdezd meg, hogy hazakísér-e, mert a barátnőid nem érnek rá.
tegnap 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%

"Nem akarsz meghívni egy kávéra/sütire/moziba/sétálni?"

Ez kicsit direkt, de működik. A finom jeleket a fiúk nem szokták észrevenni, akármennyire nyilvánvalóak is egy lány mércéjével.

Ne otthonra hívd Netflix sorozatot nézni, mert ha ágy is van a közelben, akkor félre fogja érteni, és azt hiszi rögtön szexre gondolsz.

Ha beültök egy cukrászdába, és egy picit beszélgettek egy-egy süti felet akkor csak jobban megismeritek egymást; és a kezébe adtad az eszközt, hogy meghívhat. Legközelebb már megteszi magától, ha van esze.

tegnap 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%

Nem vagyok egy nagy csajozós, sőt az a tipikus jópasi figura se. Átlagosnak mondanám magam külsőre. Eléggé visszafogott vagyok, viszont én mindig észre veszem ha bejövök a csajoknak.

Simán ráérzek ha beszélnek rólam, vagy én vagyok a témájuk.

Általában szemezgetnek, valaki bátrabb és rám is kacsint.

Egyértelmű jelek, amik összetéveszthetetlenek.

tegnap 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Így 35 éves férfiként tapasztalatból szeretném neked/nektek javasolni, hogy ezeket a különböző jelekkel kapcsolatos képzelgéseket engedjétek el. Hogy te jeleket küldesz, meg ő jeleket küld, meg azon gondolkozunk hogy akkor amit te láttál az most jel-e, és ha jel, akkor milyen jel.


Ki kell nyitni a szátokat, és beszélgetni. Én onnan tudom hogy bejövök e egy lánynak, hogy odamegyek és megkérdezem hogy "Szia, van kedved eljönni velem egy randira?". És ha azt mondja hogy igen, akkor tudom. Ha azt mondja hogy nem, akkor is tudom.


Jelezgetni évekig lehet...

tegnap 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia attól hogy stop tábla van attól még nem biztos hogy megàllsz
tegnap 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!