Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok dönteni két fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok dönteni két fiú között. Melyik szimpibb?

Figyelt kérdés

1. Jó fej, segítőkész, mindig meghallgat, mindenkit ismer, van hogy bunkó, de ha ketten vagyunk akkor nagyon kedves. Kinézetre sötétszőke haj, nem tul magas, nem kigyúrt, de latszik rajta hogy nagyon erős.

2. Ő is jó fej, és segítőkész, sokat olvas, de ha rájön a ötperc, akkor nem erdekli hogy ki van vele épp, nagyon durva es gonosz. Kinezetre barna haj, nagyon magas, es kisfiusan öltözik.

mindkettőjüknek kék szeme van.



ma 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem az 1-es a szimpatikusabb a két fiú közül, mert veled egyáltalán nem az, de nem mindegy, hogy mennyire, milyen szinten, kikkel (pl.: felszolgáló, családtag stb.) és milyen sűrűn bunkóak
ma 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Cameroon ***** válasza:
Miért kell dönteni ? Légy mindkettővel egyszer élsz élvezd ki
ma 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyik se szimpi nekem ezalapján
ma 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát ahogyan elmondtad hogy hogy néznek ki meg hasonlók, majdnem fél nevettem :D
ma 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!