Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Ennyi kell a csajozáshoz, sikerhez?
Van egy ismerősöm (osztálytársam), aki 17 éves koráig "lúzer" volt. Mármint nem volt sikere a csajoknál, nem is nagyon tudott ismerkedni, randija sem volt. Egyébként nem egy ronda gyerek és nem is buta.
Aztán 17 évesen meglett a jogsija, az apja (meg ő is adott bele) vettek neki egy audi tt-t. Nem egy hűde drága autó, de azért jól néz ki, és ebben a korban "mindegy csak menyjen". Beújított néhány jobb ruhát, ingeket, jobb fajta pólókat, levi's farmer stb. Tehát jobb minőségű, drágább ruhákat. Az eddigi gombos telefonját, iphone 6s-re cserélte (igazából karácsonyra kapta). Szóval külsőségekben eléggé megváltozott. Talán ezek miatt magabiztosabb is lett. 3 hónapja történt ez azóta volt 2-3 egyéjszakás csaja, most pedig egy kapcsolata van lassan egy hónapja.
Valószínű az új értéktárgyai miatt van ez, hogy könnyebben csajozik. De ennyi kell? Egy kocsi, jobb ruhák, néhány kütyü, kicsit több ego és válogathat a csajok között? (Akik egyébként nem is csúnyák, sőt kimondottan csinosak.)
#8: Hogy ismered, ha 150 km-re lakik?
Lehet én 10 km-re lakok tőled, nem lehet tudni!
"Az 5-ös válaszoló"
8-as vagyok.
Innen például. Vagy egy táborból. Vagy egy versenyről. Amik után tartjuk a kapcsolatot.
Ez mindig így volt és így is lesz. Nálunk annyi a nyomorult ember hogy el se hiszed. Van egy srác, a gyurika, 8 euró nettos orabérbe hegesztő itthon, azért az nem kis pénz azért... Akkora motorja van mint állat, akkor cseréli a kocsit amikor akarja, tipikus.
Egyébként vasággyal 50 kiló, fogai kócosak, igénytelen, 170 magas max és ha megy valahova buliba, nem hiszed el de kb akkor nem visz haza csajt ha nincs kedve, ilyen szinten megy a téma.
Nem azért h futtassam magam, tudom magamról h értelmes és jóképű srác vagyok, sportnak köszönhetően elég jó kiállással, de nekem is évek kellettek mire kikupálódtam, addig senkit se érdekeltem, szegény családból származom, már elég volt hogy 18 éves koromig kb rám se nézett senki. Elhelyezkedtem, lett pénzem, összekaptam magam, megemeberesedtem, és ha hiszed hanem mintha elvágták volna. Pedig se bulizni nem jártam többet, nem futtattam magam, semmi, csak vhogy jött, csak ugye kellemetlen hirtelen a ló túl oldalán lenni :D
De szerintem amúgy ha összekapod magad, és azt mondod h lehet nincs kocsi, nincs levi's farmer, de hatalmas forma vagyok, az is hódít a csajoknál.
Ez a kihívás, amikor bicóval viszed haza a csajt és nem kocsival, ahogy haver szokta mondani :D
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!