Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk a nagy mell egy lányban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk a nagy mell egy lányban tényleg inkább hátránynak számít? Mert egyre több helyről hallom ezt! Nekem 75C-Ds mellem van ez nem számit tul nagynak?

Figyelt kérdés
Persze tudom hogy a belső a legfontosabb de gondolom azért a külsőt is nézitek! Köszi a válaszokat

2016. febr. 7. 21:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Jaj Flo
2016. febr. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
26%
Küldj képet ha gondolod, mert ebben az esetben egyben számít az összhatás :)
2016. febr. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
50%
Nem mondanám, hogy hátrány, sőt. Mondjuk én világéletemben a kis mellű lányokra buktam, de az a megfigyelésem, hogy a fiúk/férfiak általában nem.
2016. febr. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem fiú vagyok,bocsi.

Kamu az egész "a kis mell is jó, sőt még jobb" mottó. Nekem A-s B-s melleim vannak (fogjuk rá, hogy vannak:D), és senki nem bámul meg nyáron kivágottab ruhában vagy a strandon. Az összes srác nyála csorog, ha meglátnak egy nagymellű lányt/nőt. Adj hálát a természetnek, amiért kegyes volt hozzád.

16/L

2016. febr. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80/A
2016. febr. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nekem nem lenne hátrány. :D
2016. febr. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Scav ***** válasza:
Itt a gyakorin is láthatod, ha rákeresel, hogy nagyon sok férfinak/fiúnak tetszik a nagy és a kis mell is. Majd az talál meg, akinek a te méreted bejön! Ezen nem kell agyalni!
2016. febr. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
26%

Nem a mellméret a lényeg, legalábbis párkeresésnél nem. Persze h, a nagyra csorog az ember nyála, de az maximum az állati ösztön/reflex és egy kismellű lánnyal is legalább olyan szívesen tölti az ember az idejét. Ha a külsőt nézzük, akkkor leginkább az arc, alak (értsd ne legyél dagadt) és a hajszín (már csak preferenciaként) számít.


20/F

2016. febr. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
76%

Jaj hagyjuk ezt a "a pasik nem szeretik a kis mellett mert megbámulják a nagyot mikor alig takarja valami" dolgot.

Ez olyan minthogy a strandon bámuljuk a kockahasú srácot a csajokkal hogy fúúú de szexi, csak látszik némelyiken hogy egy egoista paraszt, csak nézzük, közben a barátom a sztereotipikus "kocka", vékony, magas, szemüveg, félhosszú haj és nekem ez így pont jó. Csak mert megnézek valamit még nem jelenti hogy kell, csak jól néz ki.

2016. febr. 8. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem hátrány a nagy mell sőt megjelenés szempontjából én az előnyök közé sorolnám. Mert azért valljuk be egy nagy mellű hölgyet előbb észreveszünk mint egy kis mellűt. Én nagy mell párti vagyok, de persze nem a kis mell ellen beszélek mert párkeresés szempontjából valóban lényegtelen kinek mekkora a melle. Ha a belső nem olyan akkor lehet akármekkora neki valószínűleg nem lesz belőle semmi. Persze hazugság lenne azt mondani, hogy a külső nem számít mert igen is az is fontos férfinak és nőnek egyaránt. Szóval ne higgy azoknak akik szerint ez hátrány szerintem inkább örülj neki, hogy megáldott velük a sors. Nekem ez a véleményem. 24/F
2016. febr. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!