Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyit számít a mell? 15 L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit számít a mell? 15 L

Figyelt kérdés

Kedves emberek!


Én egy TÖÉTL vagyok azaz egy Tizen Öt Éves Tanácstalan Lány. Tudom, a tizenöt egybeb van, de ezen most ne akadjunk fenn. Szóval. Eddig még egyszer sem volt egy barátom sem. Tehát nem tudom, mennyire számít a mell hosszútávon és első ránézésre? A másik kérdésem kicsit... Szárazabb. Meddig nő? Két éve Bs volt, ez átment Cbe és most D felé csoszogok.... Pedig már eddig is baromi kényelmetlen volt MINDEN téren. Előre is köszönöm a normális válaszokat! A furákon meg majd mosolygom egyet. :)



2015. dec. 14. 22:51
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Nekem nem számít, van akinek igen :)

Annyi hogy ha muszáj lenne választani akkor inkább kisebb, de van akinek pont a nagyobb tetszik :)

2015. dec. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Első ránézésre nagyon sokat. :)
2015. dec. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Nekem pl tökmindegy csak legyen
2015. dec. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Cseppet sem számít. Kivéve ha nagyon nagy, akkor visszataszító egy kicsit, de nem attól függ, hogy megismerkedek v nem egy leánnyal.
2015. dec. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm :)

Én is úgy gondoltam, hogy talán elsőnek jobb, ha van, mert jó "kiegészítő".. De másodszorra már idegesítő. De most komolyan félek, meddig nő még? Már nem tudom mindig azt húzni, amit szeretnék, emiatt :(

2015. dec. 14. 23:00
 6/23 A kérdező kommentje:
Utolsó kettő : Aha. Köszönöm a választ :) Van. És értem
2015. dec. 14. 23:00
 7/23 anonim ***** válasza:
Nem akarsz ismerkedni? :DDD
2015. dec. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Kackac. De ez most úgy nézhet ki, mintha élvezném. Akkor nem is szóltam.
2015. dec. 14. 23:06
 9/23 anonim ***** válasza:

Nem a mell alapján választunk, elsősorban az arc a fontos és a test. Nálam többet ér egy jó popsi, persze a mellet is észreveszem és beleveszem az összképbe. De először az arcot nézzük meg, azt hiszem minden fiú így tesz. :)

De biztos van, akinek ez jön be külön, hogy ilyen méretű mellei vannak egy lánynak. Szóval azért fiúk terén nem kell bánkódnod kell bánkódnod a méreteid miatt. :) Ez még nem az a "csúnyán nagy" kategória, ezért pozitívan hat. :)

2015. dec. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Nekem bejön ha egy lánynak nagy melle van, de a belső sokkal fontosabb. 15/F
2015. dec. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!