Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyit számít a mell? 15 L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit számít a mell? 15 L

Figyelt kérdés

Kedves emberek!


Én egy TÖÉTL vagyok azaz egy Tizen Öt Éves Tanácstalan Lány. Tudom, a tizenöt egybeb van, de ezen most ne akadjunk fenn. Szóval. Eddig még egyszer sem volt egy barátom sem. Tehát nem tudom, mennyire számít a mell hosszútávon és első ránézésre? A másik kérdésem kicsit... Szárazabb. Meddig nő? Két éve Bs volt, ez átment Cbe és most D felé csoszogok.... Pedig már eddig is baromi kényelmetlen volt MINDEN téren. Előre is köszönöm a normális válaszokat! A furákon meg majd mosolygom egyet. :)



2015. dec. 14. 22:51
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Nálam nem igazán számít. A kismellű csajok pedig konkrétan bejönnek nekem. De mindenkinek más tetszik.

15 évesen meg mindenki tanácstalan, ne aggódj.

23/f

2015. dec. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

c-vel könnyű hódítani, a helyedben szurkolnék hogy ekkora maradjon. de egy szép arc mindig fontosabb és a fiú ízlésétől függően talán a popsi is

de kapcsolatban a belső tulajdonságok a meghatározóak természetesen, de azután nem fordulnak meg az utcán :D

2015. dec. 15. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
24%

Egy mell minél nagyobb annál szebb! Persze ha természetes mellekről beszélünk. C kosárméretnél kezdődnek a szép mellek, de a D még sokkal jobb, és így tovább. Szóval csak örülj neki, ha tovább nőnek, csak még gyönyörűbbek lesznek! Hidd el a legtöbb férfi/fiú a nagy melleket szereti, vagy szereti jobban. Engem is beleértve:) Sőt, szerintem egy kis mell kimondottan csúnya.

25/F

2015. dec. 15. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Ja és a külsőségek közül számomra sokkal fontosabb egy szép nagy mell, mint egy fenék, vagy szinte bármi.
2015. dec. 15. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Van akinek számít, van akinek nem

Külsőségben szerintem nem mond igazat, aki azt állítja, h nyáron nem néz meg előbb egy feltűnő dekoltázst, mint arcot. DE aztán feljebb emeli a szemét, és az arc hosszabb távon sokkal többé számít.

Viszont aki hosszabb kapcsolatban gondolkozik, annak a lány jelleme fontosabb. Én alapból kis - akár 0ás - mellpárti vagyok, ideális esetben filigrán testalkattal. De a párom akivel együtt élek már több éve kimondottan nagykeblű, telt testalkatú. És? Őt szeretem! 😃

2015. dec. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
0%
Sose értettem, mi tetszhet bárkinek is a kis mellekben. Elhiszem, hogy vannak ilyenek, de akkor sem értem:) Jómagam a természetes, de nagy, lehetőleg nagyon nagy melleknek vagyok a rajongója! És szerintem a hozzám hasonlóan gondolkodók vannak többen. Úgyhogy nyugi, ha tovább nőnek a melleid az csak még jobb lesz!
2015. dec. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Nem Irtad hogy egy vagy kettö mell de ha kettö akkor nyerö vagy mert sokan a Nagy cickókat szeretik na Persze legyen kedves és okos akkor TE vagy a BOMBÁZÓ a nehéztüzérségtöl akibe szeretnek bele bùjni !
2015. dec. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
Valahogy úgy van, ahogy az előzőek írták. Első ránézésre a popsi és a mellek, a kinézet számít. Nembaj, ha a melleid nagyok, az annál szebb. A belső tulajdonság, a személyiséged is nagyon fontos, de már az ismerkedésnél. Nem azt fogják észrevenni elsőre. Ha gondolod, írhatsz :)
2015. dec. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Nem lenne akadály a mellméreted :)

Nálam minimálisan számít, lényeg, hogy legyen (és neked nagyonis van:DD) és ne legyen túl nagy.

2015. dec. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm ezt a sok választ

Ne aggódjatok. Sajnos van személyiségem. Mi az hogy. Nagyon is.

Nem a mellkasommal fogok ismerkedni. Ezt tisztázzuk :) Csak mert látom páran félreértettek

2015. dec. 15. 19:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!