Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magas, vékony 17-25 év közti...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas, vékony 17-25 év közti pasik/fiúk/férfiak! Milyen lányok jönnek be? Igaz a lenti megállapítás?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre a baráti társaságomon, hogy a magas és vékony pasiknak az én elgondolásommal ellentétesen nem a szintén vékony lányok jönnek be, hanem az úgymond 'átlagos' lányok, értsd ez alatt azt, hogy van rajtuk mit fogni (mell, fenék, és has, vastagabb combok), de nem kövérek(!). Egyre több helyen veszem ezt észre. Vagy ez csak véletlen?

2015. nov. 21. 08:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
én 16 vagyok 176 cm és kicsit vékonyabb de volt már olyan barátnőm aki testalkatra kicsit teltebb volt vagyis nagyobb mell,fenék,vastagabb combok és szélesebb csípő,izmosabb felsőtest szóval nem feltétlenül csak a vékonyak jönnek be
2015. nov. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Hááát ez nálam nem teljesen így van.. 196 cm magas,kb 78 kg és 22 éves vagyok,és nekem a szintén magas,vékony lányok jöttrk be eddig (nem az anorexia kategória,persze legyen mit fogni rajta,de alapvetően engem úgysem ez érdekel ;))
2015. nov. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is szintén az olyan lányok jönnek, akiken van mit fogni, főként mellesleg. Nincs szebb a hatalmas ciciknél!:) Szerintem nincs ebben semmi meglepő.
2015. nov. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Hát, ami engem illeti, én nem bírnék egy olyan lánnyal szexuálisan mit kezdeni, akinek nincs pl. egy kis hasa. Számomra ez a nőkben alap!
2015. nov. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
84%
Hát ízlések és pofonok, nekem a kifejezetten vékony lányok jönnek be, de azt már én is megfigyeltem, amit a kérdező. Nem vagyunk egyformák.
2015. nov. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
nekem a goth lányok... :O
2015. nov. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
csak a vékony lányok jönnek be
2015. nov. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%
19 éves vagyok 185cm és igen nekem is az átlag lányok jönnek be. Ne legyen dagadt, de ne is legyen pálcika kb. Legyen feszes, szép feneke, és nagy mellei :DDD Bárki bármit mond, minden fiú/férfi szereti ha van nagy mell :)
2015. dec. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
47%
A nagy mell szerintem is elengedhetetlen ahhoz, hogy egy lány jól nézzen ki.
2015. dec. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Hát engem pl kifejezetten zavar a nagy mell. Nyilván ne legyen azért totál lapos, de nekem (igen, ízlések és pofonok...) a nagy se tetszik.
2015. dec. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!