Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Biszex fiú vagyok, de nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex fiú vagyok, de nem tudom milyen nemű legyen az első párom. Hogy döntsek?

Figyelt kérdés

Tudom ez rossz kategória mert itt gyerekek vannak, de nem tudom máshova kiírni mivel még nem vagyok 18.


Tudom ez olyan hogy az a párod akit épp akarsz.


De mégis csak az első.


Nem tudom hogy lány legyen-e hogy ne hiddjenek melegnek vagy fiú.


17/f BI


2016. jan. 10. 22:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Amelyikhez jobban vonzódsz, ilyen egyszerű..ne mi döntsünk már helyetted..
2016. jan. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem azt kértem hogy Ti döntsetek hanem hogy hogyan lehet logikusan eldönteni. :D Egyébként köszi a választ.
2016. jan. 10. 22:54
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem várd meg, hogy szerelmes legyél valakibe... Ha fiú, akkor fiú, ha lány, lány. Eldönteni úgyse tudod, hogy kibe szeretsz bele.
2016. jan. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Itt vagyok en,17/l
2016. jan. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik nemből előbb megtetszik valaki. Szerintem ez nem olyan dolog amit előre el kell dönteni hanem majd úgy alakul ahogy épp hozza a sors
2016. jan. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Ha azt akarod,hogy minél kevesebb baj és incidens legyen az életedbe akkor lányt.

Én személy szerint nem szeretem a melegeket mert taszítónak találom,de ez az én véleményem.

2016. jan. 11. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt javaslom hogy eleg szemetek tudnak lenni az emberek azzal aki egy kicsit is mas ugyhogy egy lany jobb valasztas lenne. De egyebkent aki eloszor megtetszik. Csak probalj nem hetero fiut keresni... 👌

14/fiu/hetero

2016. jan. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
6%
Ha fiút választasz először, nagy eséllyel később meleg leszel.
2016. jan. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 csatrad válasza:
0%

1. Bisex csak ugy tudsz lenni, ha mar voltal mindkettovel.

2. Ha mar majdnem voltal mindkettovel (puszi, tapi, petting) abból már tudnod kene.

3. A him a nostenybol alakult ki anno, szoval ahoz kozelebb kene allnod mint egy masik himhez, szoval no/lany legyen az elso.

2016. febr. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!