Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14-18 éves lányok, mi a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-18 éves lányok, mi a véleményetek a leírtak alapján?

Figyelt kérdés
Átlagos kinézetű vagyok, sokak szerint jóképű, nem az a mostani "divatmajom" vagyok, normális ruhákba járok,176cm magas vagyok, edzett testalkatom van, szőkésbarna, de inkább szőkés hajam, zöldesbarna szemem. Gimnáziumba járok, jelenleg 10. -es vagyok, ~4.2-es átlaggal. Szabadidőmben nagyon sokat szoktam edzeni, ill szeretek a családommal, a barátaimmal lenni. Mindenféle zenét hallgatok, amit még normálisnak vélek, de leginkább a régebbi zenéket kedvelem, nem azokat a mostani zenéket, amiket bedrogozott állapotban lehet élvezni. Humorom van, használom is ;) Egyik kedvenc együttesem a Kárpátia, nagy hazafi vagyok. 16F (Ui. : Bocsi, ennyi jutott eszembe. :D )

#ismerkedés #16/F #többnemjuteszembemertfáradtvagyok
2015. dec. 6. 22:10
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Lemaradt,ami a szívemen,az a számon+ nyugodt vagyok,nehezen tudnak felidegesiteni,de ha ezt megteszik,jótállok magamért :D
2015. dec. 6. 22:12
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem szimpatikusnak tűnsz :)
2015. dec. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Nekem ezek alapján szimpatikusnak tűnsz :)

Utálom a felzselézett hajú páwa gyerekeket. Meg ez a mai zene...! Iszonyú. Én is a klasszikusokat kedvelem Beethowentől a Queenig bármi:)

Plusz klassz, hogy eddzel. Nem szeretem a vékony, csontos pasikat. A humor meg mindig jó! Nálam legalább is.

És tetszik, hogy jól tanulsz. Nem szeretem azokat akik szerint menő ha karót kapsz. Legalább is ez az én véleményem. De hát én sem vagyok épp egy menő gyerek. :D

16/L

2015. dec. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#3-mas,írtam üzenetet!
2015. dec. 6. 22:24
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez alapján átlagos, kicsit talán unalmas vagy. Persze ez egy nagyon rövid leírás, tuti nem tudlak rendesen megítélni ez alapján. Mit értesz azon, hogy "hazafi"? Ez nem biztos, hogy szimpatikus, ismerek nem egy magát nagy magyarnak tartó embert, aki igazából csak "divatol". Persze lehetsz a normálisabb fajta is, aki komolyan gondolja és nem viszi túlzásba, na ez viszont tisztelendő. A külsődet nem veszem figyelembe, azt kép nélkül úgysem tudom megállapítani. A tanulmányi átlagod nem rossz, ergo nem lehetsz műveletlen vadbarom. Ez jó. Edzel... Hát, ez is sokban függ attól, hogy mit. Számomra sokkal jobban bejön, ha egy fiú rendes sportot űz, nem csak kondizik. Persze már az is becsülendő, hogy egyáltalán megmozdulsz, sokan a korosztályunkból erre sem hajlandók. Amit a zenéről írtál, nem tetszik. Rengetegféle zenei irányzat van, ne mondd rá kérlek mindre, hogy - idézem - "bedrogozott állapotban lehet hallgatni", csak mert mai. Nem így van. Persze azzal semmi baj nincs, hogy te a régebbi zenék között találtad meg a neked tetszőt, de azért ne szóld le a többit sem! A humor szubjektív, ezt csak élőben lehet eldönteni, hogy tudom-e értékelni. Az, hogy szókimondó vagy jó tulajdonság, csak ne vidd túlzásba, mert akkor bunkóvá válsz. Az se rossz, hogy nem vagy hirtelen haragú, de jó lenne tudni, mit értesz az alatt, hogy "jótállsz magadért". Ha verekedést, akkor teljesen elvágtad magad nálam, ha viszont mondjuk elmés visszavágást, akkor piros pont. Az erőszak nem megoldás. (A hippie felfogás jobban bejön :D) Szóval összeségében... tudod, mit? Döntsd el te, mit szűrsz le ebből! :) 17/l
2015. dec. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem szinpatikusnak tunsz:)
2015. dec. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Hat szerintem a leirtak alapjan helyes vagy, es elonyos hogy nem csak az edzesre es nem is csak az iskolara figyelsz.:) tetszik hogy van humorod es nem olyan tomeg zeneket hallgatsz ,hanem van sajat izelesed:) es fel is mered vallalni, ha pedig szokimondo vagy akkor hasonlitunk:D szeretem kimondani amit gondolok, persze nem durvan, hanem oszinten a kovetkezmenyt pedig tudni kell viselni.:) 16/l
2015. dec. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ezek alapján rendben vagy, de nem hiszem, hogy járnék egy ilyesmi sráccal. De ez inkább miattam van, szóval don't worry:D 18l
2015. dec. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Ritka vagy, mint a fehér holló! :D de jó értelemben! :P
2015. dec. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szerintem nagyon jo izlesed van a zenek teren ( en is szeretem a karpatiat ) es aranyosak tunsz nekem is :D
2015. dec. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!