Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? (pasi"baj")

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (pasi"baj")

Figyelt kérdés
Sziasztok, az a helyzet, hogy beszélgetek egy sraccal a héten csütötökig minden nap írt, csütörtökön én írtam rá, mert azt hittem valam baja volt a suliban (el is mondta, hogy mi volt az), azóta viszont nem beszéltünk. Írta már, hogy aranyosnak tart (de tudtommal sajnos rajtam kívül min. 3 lánynak is írt már ilyeneket) nekem nagyon tetszik de nem tudom mit kéne tennem nagyon elérhetettlennek tűnik a számomra, hogy tudnám fel kelteni az érdeklődését szerintetek? 17/L

2015. nov. 29. 09:03
 1/2 anonim ***** válasza:
50%

jajj, szerintem te nem vagy még 17, vagy nagyon fiatal a lelked.


Figyelj rám, az okosság nem abban rejlik, hogy hogyan csavard az ujjadra a fiút, hanem abban, hogy rájössz ki az akit lehet, meg ki az akit nem.


Ha hosszabb ideje megy már a levelezés, és másokkal nagyon hasonlóan viselkedik, nem válik célirányossá a beszélgetés, akkor egyszerűen nem tetszel neki eléggé, hogy kezdeményezzen. Mert az a pasi, akinek tetszel, az fog, hidd el nekem.


Pár dolgot még megpróbálhatsz azokból, amikkel én régen kísérletezek, de nagyon nagy a hibaszázalékos arány.


Az első az, hogy vársz. Női várakozó szerep. Uncsi. De ha eleget fogsz várni, akkor a kiszemelt majd arra gondol "hú, az a lány mindig szokott írni, most miért nem?". De lehet észre sem veszi.


A második, hogy kiteríted a lapjaid. Nő vagy. Írd körül, hogy mit szeretnél tőle, vagy hogy talán te többet is el tudnál képzelni. Ha nem kap az alkalmon, akkor felejtős.


A harmadik, írj rá, beszélgessetek a párkapcsolatokról. Mikor lett neki vége az előzőnek, most akarna-e, ha igen akkor milyen lánnyal. Ha tetszel neki és félénk, akkor nagyjából körbeír téged. Ha tetszel neki és nem olyan félénk, akkor mondja, hogy "téged el tudna képzelni". Ha nincs különösebb reakció, akkor felejtős.


Nézd, nekem már volt egyszer-kétszer ilyen. Az elsőnél hiába írogattam, tulajdonképpen hiába mondta, nem akart tőlem semmit, másoknál ugyanazokkal a dumákkal (szép a szemed, aranyos vagy stb) jött, mintha Ctrl+C Ctrl+V lett volna minden szó, hamar lett barátnője. (Nem közülünk az "átvágott" lányok közül)


A másik esetben sikerült pár talit kierőszakolnom, de ő csak a lehetőséget látta benne, hogy megfektessen, szóval hamar vége lett a dalnak.


Ezen kívül csak hosszú és tartalmas párkapcsolataim voltak. (16 hó, 12 hó, a jelenlegi 6hónál tart, de remélem nem lesz vége:) ) Mindegyikből én léptem ki.


Szerintem, ha egy fiúnak tetszel, akkor jelezni fog, utánad fog jönni, érdekelni fogod. Akinek meg nem tetszel azon bevethetsz vagy ezer praktikát, akkor is csak játszani fog. Az ész nem ahhoz kell, hogy "hogyan bolondítsd magadba",hanem ahhoz, hogy meg tudd különböztetni azt a férfit akit magadba tudsz bolondítani, meg azt akit nem. ha segítség kell, írj privit :)


18/L

2015. nov. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló tök jó dolgokat írt:)


Neked meg annyit tudnék hozzáfűzni, hogy ha azzal, hogy önmagad adod, nem kelted fel az érdeklődését eléggé, akkor felesleges valami pluszt hozzáadnod, hogy esetleg azzal keltsd fel. Az már nem te lennél.

2015. nov. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!