Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én vagyok így?

Csak én vagyok így?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és nem akarok pasit!Mások 14 évesen már khmkhm tisztelet a kivétel! Én úgy gondolom,hogy 20 fölött majd lesz valaki! Nem akarok felnőni,kiakarom élvezni,hogy még gyerek vagyok! Sokszor az utcán is megnéznek de ez engem idegesít! Nyáron volt egy olyan,hogy anyumat elkisértem a piacra és ott volt olyan 20 körüli srác,szőke,kékszemű és végig engem nézet meg mosolygot! Én meg zavarban voltam meg idegesítet is! Utána megint találkoztunk mint tudom én hol ,vigyorgot mint a tejbetök! De engem ez úgy idegesítenek az ilyen esetek! Nem tudom,hogy csak én vagyok e így! :D Bocsi,ha érthetetlen! :D

2015. nov. 24. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Egészségedre. :D Nem vagy egyedül ezzel, ha valóban ez volt a kérdés.
2015. nov. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kössszz! :D
2015. nov. 24. 22:06
 3/5 anonim ***** válasza:
14 évesen nem akartam barátnőt, mondom ráérek, éretlen vagyok még. De most meg nagyon kéne. :D 18f
2015. nov. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Neked más,nem riban*oznak le! :D
2015. nov. 24. 22:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Téged miért rbancoznának le? Attól hogy van valakinek fiúja attól még nem az. Azt hívják annak, aki kirakja mindenét, játssza az agyát a fiúknak, meg is csinálja akár azt, tudod...porszívóznak, és egyéb szolgáltatások ingyen. Nem mindegy hogy van egy barátod, csak őt szereted, vagy 8 fiúval kavarsz össze vissza.
2015. nov. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!