Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 15-16-17 évesek! Hogy ment...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15-16-17 évesek! Hogy ment először a párotok bemutatása otthon?

Figyelt kérdés
Arra lennék kívancsi hogy hogy ment nektek először, illetve hogy hogy menne nekem majd. 15 éves vagyok, fiú. Haza szeretném vinni a szüleimhez. Édesanyám 35, nevelőapám 39 éves. Van két testvérem az egyik 16 a másik 8 éves. Anyukám öccse is velünk él átmenetileg, de ez szerintem nem fontos. A barátnőm elég szerény típus. Szerintem nem valami sok infó, de ha tudtok v3leményt mondani, ötletet, megköszönném. Normális kérdésre normális választ várnék.
2015. okt. 31. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem még korai, mi a francért akarod bemutatni a családodnak, majd talán jövőre! De amúgy mennyi ideje ismered?
2015. okt. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hazaértek: "Anya, megjöttünk! A szobámban leszünk."

Ha szerencséd van, ennyivel megúszod kb.:D

18/F

2015. okt. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
#1 Meg bunkobban nem tudtal volna fogalmazni?
2015. okt. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, természetesen továbbra is VÁROK VÁLASZOKAT! :). 3 hónapja vagyunk együtt, mivel én már voltam a házukban ő a miénkben még nem. 2. erre gondoltam de a b.nőm szerint bunkóság lenne.
2015. okt. 31. 20:40
 5/8 anonim ***** válasza:
62%

Kedves/tisztelt hármaska!

Nem hiszem, hogy különösebben bunkó lettem volna, de akkor másképp fogalmazok:

-Szerintem ebben az időben nem egészséges az, ha egy szülő beleszól, hogy ki legyen a barát-od/-nőd.

Másrészt szerintem a tapasztalatszerzéshez jobb lenne, ha kimozdulnál a lánnyal, akár kis költségvetésű helyre is, ha az egzisztenciális lehetőségeid szűkösek/végesek is. 1-es voltam. De azért jó lenne, ha kicsit leírnád, kérdező, milyen a barátnőd, nehéz anélkül segíteni, hogy tudnád a másik jellemvonásait...

2015. okt. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, bocs, közbe leírtad.
2015. okt. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

En mikor bemutattam a baratnomet az osoknek nem tortent semmi.Leultunk es kozosen beszelgettunk,hulyeskedtunk mint 4 gyerek:D

(Mi 3 eve vagyunk egyut 17f)

2015. okt. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hat ugye tudjak h van bnod. Egyik este megbeszelitek h jonne h bemutathasd. Megbeszelitek, anyud csinal kajat, apad hoz sort, es ugye egyutt jottok haza kovetkezo nap. Szuleid igyis odaig lesznek, szal nem lesz semmi kinos.
2015. okt. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!