Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Más is van úgy hogy nincs...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van úgy hogy nincs barátnője és unja magát otthon?

Figyelt kérdés

Kb 3 hónapja szakítottunk. Komolyan ma a legrosszabb, hogy látom hogy az emberek mennek tűzijátékra barátnővel, én meg szinte egész nap csak itthon voltam, mert egyedül kedvem sincs elmenni sehova.

Mi a fenét lehet csinálni?

20F


2015. aug. 20. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Haverokkal menj!
2015. aug. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

1 normális haverom van akivel szoktam elmenni többet.

Neki fáj a feje, nincs kedve menni sehova.

Többi ismerős meg mind a barátnőjével van.

2015. aug. 20. 20:09
 3/6 opened paradise ***** válasza:

Vagyok...de ha lenne se mennék. Munkaszüneti napon,este,az esőbe,tömegbe menni,csak a tűzijáték miatt,ami a tévében is látható és ott is annyira köt le...

Nem köszi. Máshova simán,de most ezt nem.

2015. aug. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
elmész, sétálsz, leszólítasz valakit ez mindig bejön ... vagy írj rám aztán beszélünk és akkor mondjuk fél óráig nem fogsz unatkozni :D
2015. aug. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ez vigasztal, de én itthon tanulok. Engem is zavar kicsit a sok ismerős facebookon akik rakják ki a barátnős képeket. De most mit csináljak? Ha próbálkozok elutasítanak--> ergó nem lesz barátnőm, ha nem próbálkozok--> szintén nem lesz. Így kezdek beletörődni.
2015. aug. 21. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nekem is volt már párszor olyan, hogy egyedül elmentem valahova, mert többiek nem értek rá, diákmunkán voltak, stb. és valahogy mindig odacsapódott mellém pár ember XD

meg ha haverokkal megyek, akkor is összeismerkedünk más társaságokkal, így elég sok bulis ismim van a környékemen, de nekem is volt már olyan, hogy magányosnak éreztem magam, túl kell lépni rajta

2015. aug. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!