Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mit eredményezhet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mit eredményezhet?

Figyelt kérdés

Volt egy csaj (X), akit kissé kedveltem, de aztán miatta nem lehetett semmi sem. És idő közben elkezdtem beszélgetni az egyik barátnőjével (Y), aki az unokatesója. (Még anno mindketten, X is és Y is megengedték, hogy beszéljek Y-nal.) És Y-t megkedveltem, ráadásul szerintem egyre jobban fogom. Pedig nem akartam, próbáltam tenni ellene.

Szerintetek ezzel mennyire kavarhatok be a barátságuknál? Mert nem szeretném tönkre tenni.



2015. okt. 30. 12:13
 1/2 anonim ***** válasza:
jó eséllyel két szék között a padlóra fogsz huppanni. De azért egy próbát megér, ne legyél töketlen.
2015. okt. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Egy pár barátom mondja, hogy Y-nak tutira bejövök. Meg kezd nekem is egyre jobban megtetszeni, de szerintem ez így nincs rendjén, mert nem akarom, hogy miattam legyenek rosszban.
2015. okt. 30. 12:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!