Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Képtelen lennék a szerelemre?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képtelen lennék a szerelemre?

Figyelt kérdés
Oké, tisztázzuk, nem vagyok aszexuális, ez teljesen biztos, mégis, úgy érzem, nem vagyok képes erre az érzésre. Persze lehet, hogy túl korán gondolom ezt, még csak 16 éves vagyok.

2015. szept. 27. 20:28
 1/7 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, ezt elfelejtettem odaírni
2015. szept. 27. 20:37
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem már 13 évesen nm 1 barátom volt de lehetséges hogy még nem találkoztál olyan személyel aki iránt szerelmet tudtál volna érezni
2015. szept. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Adelll ***** válasza:
Még nem álsz rá készen. Nem találtál még olyan embert :D
2015. szept. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. szept. 27. 21:17
 5/7 Emma96 válasza:
A szerelem nem egy olyan dolog amit siettetni lehet. Szerintem nincs veled semmi baj. Az, hogy még nem találkoztál olyan emberrel akivel ilyen mély érzelem kialakulhatott volna, nem jelenti, hogy képtelen vagy rá.
2015. szept. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így voltam, aztán egyszer szerelmes lettem, de el kellett fojtanom, mert esélytelen volt. Azóta volt 3 párkapcsolatom, szerelem nincs részemről, max. szeretet és tisztelet. Nem tudom, talán majd később. 18/L
2015. szept. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyet értve az előttem szólókkal,még valószínűleg nem találtál 'olyan' személyt.:)

Meg szerintem emberfüggő ez nagyon,én már 14évesen éreztem "ezt",míg bátyám meg csak 18éves korában lett először szerelmes.:D

2015. szept. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!