Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan léphetnék túl rajta?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan léphetnék túl rajta? Suli, lány.

Figyelt kérdés

Suliban kínzóan tetszik egy lány. Rettenetesen félős vagyok, még nem mentem oda hozza egyser se, nem is beszeltunk. Viszont amikor látom, eszre se vesz. Ugy döntöttem h mivel magamat ismerve ez nem

Fog ossze jönni ezért tovább akarok lepni. Elfelejteni.

Szerintetek egy ido utan már nem fog izgatni a lany? Csak mert mindennap latom a suliba. Vagy.. Próbáljak meg közeledni fele?

Koszo



2015. szept. 22. 13:19
 1/3 anonim válasza:
Ne add fel! :) Menj oda hozzá, vagy lépj vele valahogy kapcsolatba. Én lány vagyok és nekem is iszonyatosan tetszik egy fiú, akivel még nem beszéltem. Volt mikor feladtam, de az nagyon rossz volt. Ma pl ahogy a szemembe nezett majdnem elolvadtam. Szoval kuzdj erte! :)
2015. szept. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi. Neked van valami taktikád hogy hogyan közeledj felé?
2015. szept. 22. 14:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Valami kifogással szerintem teljesen megoldható. :D Találj ki valamit és kérdezd meg tőle. :) Aztán már könnyű szóba elegyedni.
2015. szept. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!