Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk, miert lepodtok meg, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, miert lepodtok meg, ha azt mondja egy lany, hogy veletek álmodott? Es mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Es jo volt az alom


Ez természetesen nem általánosítás ;)

Csak en eddig azt tapasztaltam, hogy meglepodik, ha kiderül, hogy vele álmodtam :DD


Kort is legyszi :)



2015. szept. 19. 08:45
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Én nem lepődnék meg, inkább örülnék neki:)
2015. szept. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szerintem O is őrült, de olyasmit kérdezett vissza, hogy:

" velem? :OOOO "

"Pont velem? :OOO"

Es talán meg azt is mondta, hogy fura vagy valami hasonlót ( nem most beszélgettünk erről, ezért nem emlékszem mar pontosan)

2015. szept. 19. 08:50
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, csak nem akarta elhinni, hogy ő ez a szerencsés, ezért lehetett meglepődve, de attól még nagyon örülhetett is neki:)
2015. szept. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

Elsőre azt, hogy remélem szexuális jellegű volt az álmod. :) Utána meg, hogy remélem mindketten élveztük.

Utána koppanok, mert csak álom volt.

És most jönne a csoda: Szeretném ezt az álmomat veled valóra váltani. Ébren élni álmaim. :)


22/F

2015. szept. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

4. Na a srac tuti nem úgy gondolja, hogy szeretne valóra váltani :DDD


es köszi az eddigi válaszokat :)

Ment a zöld kéz :)

2015. szept. 19. 09:24
 6/8 opened paradise ***** válasza:

Eddig kb. 5-6x mondták nekem ezt és mindig ugyanazt kérdeztem:

"És jó voltam?" :D

A pirulás és az elakadt szó mindennél jobb válasz :D

2015. szept. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

csak ezt irásban közöltem vele :D


nem úgy, hogy amúgy mellesleg veled álmodtam, hanem mondtam neki hogy fura álmaim vannak mostanában és ezután mondtam el, mert rákérdezett, hogy pl: mi?

2015. szept. 19. 14:46
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon sokszor álmodtam én is a (volt) szerelmemmel, de a szakítás után még többet. MÁr több, mint 3 éve, hogy szakítottunk, de van úgy, hogy még mindig vele álmodom.
2015. szept. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!