Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ilyen fiúról mit gondoltok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen fiúról mit gondoltok?

Figyelt kérdés

190 centi, beállított, de nem ecsetre felnyírt fekete haj, világosbarna szem, borostásabb arc, vékony és átlagos testalkat között áll.


Pozitív tulajdonságok: önálló, jól kijön gyakorlatilag mindenkivel, sok barátja van, illedelmes, olyan tipikus "jófej" srác, mindenkivel próbál kedves lenni, sokat hülyül. Minden barátja dicséri, mert lehet rá számítani, sokat mondták neki már hogy "nagyon értékes személyisége van". Szeret öltözködni, sok féle ruhája van, viszont nem kedveli a mostani divatot, inkább bővebb szabású (baggy) farmerekbe jár, farmer/bőrdzsekiben, környakú szűk fazonú pólókban. Pár hete elkezdett súlyzózni karra és mellizomra, illetve 2 naponta fut is már este.


Negatív tulajdonságok: nem igazán sportos, nincs elhízva, viszont nincs sok izom rajta, ezért az alakja is olyan "semmilyen". Nincsenek lány barátai szinte egyáltalán. Lányokkal szemben kicsit önbizalom hiányos, és amilyen jól kijön a fiúkkal, olyan rosszul jön ki a lányokkal, a legtöbb a kényessége és önállótlansága miatt idegesíti. Fogszabályzós, nem mosolyog szinte sosem, csak ha nevet valamin, mert csúnyának találja a fogsorát.


Semleges tulajdonságok: sokszor szarkasztikus, gyakorlatilag mindenféle zenét hallgat, nagyon sokat olvas interneten, és így hozzá tud szólni szinte minden témához/van mindenről véleménye. Van egy jellegzetes személyisége, ami elég különleges.


Ti így elsőre mit gondolnátok rólam? Az a helyzet, hogy már 3 hónapja a 18-at is betöltöttem, és eddig gyakorlatilag nulla interakcióm volt lányokkal. Se barátnő, se lány barátok, semmi. Nem tetszettem soha senkinek, egyszerűen mintha nem is léteznék a lányok számára, keresztülnéznek rajtam. Mit gondoltok, elsősorban ez miért lehet? A semmilyen test + fogszabályozó lehet az oka? Vagy inkább mással van a baj? Igazából én mindig azzal hitegetem magam, hogy csúnya vagyok és azért, de kicsit úgy érzem, hogy talán a személyiségemmel van a baj... esetleg a kettő együtt alkot egy olyan valamit, ami miatt nem vagyok szimpatikus nekik.


2015. szept. 14. 21:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ugy megdugnálak
2015. szept. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én mindkettőtöket
2015. szept. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Édeshármas
2015. szept. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát ez tökre nem ér, én most itt tisztára érzelmes és őszinte lettem meg minden szar, erre kifiguráztok. Jó, én is trollkodtam már a szerelem-szex kategóriában, de basszus, ott az emberek fele degenerált.
2015. szept. 14. 21:30
 5/11 anonim ***** válasza:
édesnégyes :D kappa
2015. szept. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ez a kérdés így már szánalmasabb mint az általános iskolai szülinapi bulim, mikor véletlenül összecserélték a cukrászdában a tortákat, és rózsaszín Disney hercegnőset kaptam. A szégyent már sosem mosom le magamról.
2015. szept. 14. 21:45
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem vagyok lány, de sok dologban hasonlítasz rám. Neked egy mentor kellene.
2015. szept. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Szia!

Így első olvasásra (:D) nekem nagyon szimpinek tűnsz.

Hidd el, sok férfiú társadnak akadt már olyan problémája, hogy egy-két lány keresztül nézett rajta. Olyankor tovább kell neked is menni. Mivel te vagy a férfi, neked kell a lányokat "megfognod", (jobb esetben) nem ők fognak hozzád odamenni, stb.

Légy türelmes, és javaslom, hogy járj el (normális) a barátaiddal szórakozó helyekre (természetesen ezalatt nem azt értem, hogy idd le magad hulla részegre), kezd el sportolni.

Legyen egy kis önbizalmad, nem ismerlek, de ha csak félig vagy olyan, mint amit leírtál nálam pl. a biztos befutók között szerepelnél! :)

2015. szept. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
B-szd meg, ha ilyen magas állat lennék, a fél várost megdughattam volna már. Szedd össze a golyóid és légy férfi! Én 160 centi vagyok mégis rengeteg kalandom volt már. Hozzáteszem csúnya is vagyok.
2015. szept. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon szimpatikus vagy. :) Nem értem, miért néztek eddig át rajtad a lányok, mivel ahogy leírtad magad, nekem tetszel. :)
2015. szept. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!