Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk: mit gondoltok a képen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk: mit gondoltok a képen lévő alakról?

Figyelt kérdés

Kellene fogynia a lánynak? Honnan?

[link]


2015. szept. 8. 08:37
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik, de mivel tini kategóriában tetted fel a kérdést, biztos fogsz kapni néhány gyűlölködő választ. Talán annyi, hogy genetikailag széles a vállad, de erről nem tehetsz, és fogyással is így maradna. Én személy szerint jobban szeretem a "körte" alakot :)
2015. szept. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, arányosan telt. Ha fogyni szeretnél akkor mindenhonnan egy kicsit.
2015. szept. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Tökéletes, nem kell fogyjon.
2015. szept. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Jól néz ki! Nagyon arányos és formás.

Van egy kis felesleg, de nem olyan löttyedt, hájas, hanem azért feszes, szóval szerintem nem kell feltétlenül fogynia.

2015. szept. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Szerintem kéne, a honnan kérdés viszont hülyeség, mert nem lehet csak egy bizonyos, tehát ha fogysz, akkor mindenhonnan fogysz, persze vannak olyan helyek, ahonnan lassabban :) Mínusz pár kilótól szerintem javulna az összkép :)
2015. szept. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Az a baj, hogy a kinézet mellett nagyon nehéz vagyok, BMI index szerint már elhízott:-S Bár lehet, hogy a sport miatt nézek ki kicsit kevesebbnek.
2015. szept. 8. 08:50
 7/26 anonim ***** válasza:
Ugyan már, jól nézel ki, vonzó nőies vagy :)
2015. szept. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
0%

Nekem nagyon bejössz! Szexi vagy ebben a ruciban! Hány éves vagy? 15/f vagyok

Ha van kedved beszélgetni akkor irj

2015. szept. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Nem kell fogyni, szep feszes vagy:) viszont az alakod nagyon fura, lehet h csak a poztol.
2015. szept. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
16%

jaj.


kellene hat. mindenhonnan. De tok remenytelen hogy osszehozz egy jo alakot, ugyhogy hajts azokra a pasikra akiknek bejonnek a toltott galambok.

2015. szept. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!