Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk: mit gondoltok a képen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk: mit gondoltok a képen lévő alakról?

Figyelt kérdés

Kellene fogynia a lánynak? Honnan?

[link]


2015. szept. 8. 08:37
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
én nem szeretem a zörgős csontú lányokat, de tény, hogy rajtad van pár kg fölösleg. Nem sok, meg a sport miatt így sem rossz az alakod, de hidd el, ha pár kg -ot leadsz, azzal még jobban fogsz kinézni.
2015. szept. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
58%

Időpont ma 09:30

Miért vagy ilyen bunkó??? Végre egy fiatal lány aki nem akar anorexia kinézetű lenni. Szép, egészséges alakja van, sokkal vonzóbb mint a piszkavasú lányok.

Vagy irigy vagy, hogy a fiúknak bizony jobban bejönnek a szép idomú lányok??


Kedves kérdező. Nincs semmi gond az alakoddal. Ha úgy gondolod, hogy le akarsz adni még pár kilót, akkor csak formáld sporttal az alakodat. Ha fogyni fogsz mindenhonnan fogsz, de nem igazán kell. Jó így ahogy van.

2015. szept. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim válasza:
A BMI index egy marhaság. Mármint ami a kinézetet illeti. 1-2 hónapja valaki belinkelt képeket, ahol a bmi index alapjan bonbázónak kellett volna kinézni, mégsem Volt jó. Meg Fordítva.
2015. szept. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
28%

"Szép, egészséges alakja van, sokkal vonzóbb mint a piszkavasú lányok. "


Nem, kifejezetten elonytelen alakja van, rengeteg sulyfelesleggel. Van rajta legalabb 20 kilo saccra. Ami nemcsak ronda, de egezsegtelen is. Gondolom alacsony is, ugyhogy eloben meg elrettentobb lehet. Raadasul fiatal is, 30 eves korara egy szetfolyo hajpacni lesz belole. Hogy mit sportolhat azt nem tudom, talan sakkozik...


"Vagy irigy vagy, hogy a fiúknak bizony jobban bejönnek a szép idomú lányok?? "


Mivel ferfi vagyok igy egyreszt nem tudok ra irigy lenni, masreszt elso kezbol cafolhatom hogy ez bejonne a ferfiak tobbsegenek. Vajon miert nem ilyenek a fotomodellek, a fitneszmodellek, a fehernemumodellek? Mert nem ez tetszik a ferfiaknak.


A velemenyemet kerdezte, elmondtam. Mi ebben a bunkosag?

2015. szept. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim válasza:
75%

"Mi ebben a bunkosag?"

A stílus.

2015. szept. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
10:16 totál marhaságokat írsz. Az látszik, hogy viszonylag alacsony a csaj, valszeg valamivel 160 cm alatt. Ehhez kb 60 kg még teljesen normális testsúlynak számít. Te meg azt írod van rajtad kb 20kg fölösleg. Hol néz ki ez a csaj 80kg -nak??? ne viccelj már
2015. szept. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Azért az durva, hogy 20 kg felesleg van rajta

Ha annyit leadna, akkor semmi sem maradna belőle, vagy betegesen sovány lenne.

Tényleg van felesleg, de nem sok. Ráadásul egyáltalán nem hájas. Látszik, hogy sportol, és erősebb a testalkata, mert olyan masszív. Egyáltalán nem szétfolyós.

2015. szept. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
0%

"Hol néz ki ez a csaj 80kg -nak???"


Siman lehet 80, de lehet hogy tobb... 160 centihez a 60 is sok. Nekem a legjobb alaku csajom 173 centi volt es 54 kilo, bombazo alakkal.

2015. szept. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

18: Ez már a betegesen sovány kategória.

Ne akard mindenkire ráerőltetni a te ízlésedet :)

2015. szept. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
23%
Te se akard mindenkire raeroltetni a tiedet.
2015. szept. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!