Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszek neki? Egymás szemébe...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszek neki? Egymás szemébe nézünk ha látjuk egymást

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki szimpatikus és még mindig tetszik. Egy álom számomra épp ezért nem értem hogy miért nézünk össze mindig véletlenűl vagy úgy nézek oda hogy már néz engem vagy pedig én figyelgetem és úgy néz rám. Mondhatni nőcsábász de kevés lány bírja. Kezdeményez lányokkal de velem nem. Úgy veszem észre hogy olyan lányokat akiket én se tartok szépnek azokat nem nézi. Viszont magamat sem tartom egy szépségnek de nemhiszem hogy a ronda kategóriába tartoznék. Mindig egymás szemébe nézünk. Nemtudom tetszthetek-e neki vagy nem érez semmit és csak véletlen néz rám? Egyáltalán nem beszélünk. Látja hogy nem vagyok könnyen kapható és tisztességes vagyok ezért nem flörtölget velem? Tudom ezek kis dolgok de akkor is érdekelne :D
2015. szept. 18. 17:52
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem erre ne alapozz... ettől nem fogtok összeházasodni mert rád nézett.
2015. szept. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
aha tecce neki csak nem tuggya hogy mit csinállyon probálly te kezdemenyezni és akor lehet hogy ösze jötök
2015. szept. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hova valósi vagy? :O
2015. szept. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#1 : Nem akarok alapozni. De durva hogy ennyiszer összenézünk..ha nem lenne rám kiváncsi rám se nézne.
2015. szept. 18. 20:10
 5/9 anonim ***** válasza:
#1 vagyok. persze értem én :D de nekem is volt ilyen hogy engem a srác meghívott egy kávéra is, mert az automata nem vette be a pénzem. és kiderült hogy csak udvarias akart lenni :D én meg persze azt hittem tetszek neki.
2015. szept. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Én azt nem érteném félre hisz nem működött a kávés gép.

Na de az hogy hétvége kivételével mindig látjuk egymást és szinte mindennap megtörténik az összenézés az kicsit furi

2015. szept. 18. 20:58
 7/9 anonim ***** válasza:
még mindig az első vagyok, és egyébként kérdezd meg tőle. de tényleg. velem most volt olyan nemrég (nyáron) hogy smároltam egy sráccal egy buliban, másnap is találkoztunk, folytattuk a dolgokat. én rákérdeztem nála mindenre, ő elmondta mit érez :D semmi nincs abban ha megkérded. jobb tudni. :)
2015. szept. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

szia :)

na, azóta alakult valami? :)


amúgy hány évesek vagytok?

2015. okt. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Semmi :\ Talán már nem is nézzük annyira egymást.

16

2015. okt. 3. 20:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!