Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha nem néztek egy fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha nem néztek egy fiú szemébe, kerülitek a tekintetét, akkor mit éreztek?

Figyelt kérdés

Miket jelenthet? :)

Köszi :)



2015. szept. 5. 23:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Esetleg azt hogy nem szeret mások szemébe nézni amíg nem ismerik eléggé..igaz én fiú vagyok, de nálam pl ez van és volt barátnőmnél is ez volt..
2015. szept. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Például ha én olyannak nézek a szemébe aki nekem tetszik, egyből elpirulok.Én ezért nem szoktam olyan gyakran a szemébe nézni,csak akkor mikor már belemelegedtünk a beszélgetésbe.:)

15/L

2015. szept. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nálam ezek az okok lehetnek:

1. Tetszik és felek a szemébe nézni, mégha nem is pirulok el ettől

2. Ha beszélgetünk és mindenféle elnézek, akkor lehet annyira nem köt le, amit mond, hogy végig teljesen figyeljek

3. Nagyon tetszik és felek, hogy csak a nezesembol rájön erre, pedig tudom, hogy ez hülyeség és lehetetlen :DDD

4. És úgy alapból felek a fiúk szemébe nézni, mert akkor látom, hogy mit gondol(hat) rólam és felek attól, hogy mit szűrők le a nezesebol

2015. szept. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3: és ha nem tetszik, akkor is kerülöd vagy csak akkor ha tetszik? :)
2015. szept. 5. 23:45
 5/6 anonim válasza:
Ronda vagy
2015. szept. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogyha nem tetszik, akkor alapból nem igazán nézek ra
2015. nov. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!